Makaleler

2011’deki trend; saray veya büyük yalılarda düğün organizasyonları

2011’deki trend; saray veya büyük yalılarda düğün organizasyonları…

Evlenirken en çok özen isteyen konu düğün mekanıdır. Bizde dünyada 2011 mekan trendlerini inceledik.

2011 de kesinlikle saray ve büyük yalılar son moda düğün mekanları.

Düğünlerin en popüler zamanı ilkbahar ve yaz aylarıdır. Bu sebeple sarayların ve yalıların büyük bahçeleri tercih edilir. Bir de boğazdan gelen esinti düğününüze başka bir büyü katacaktır.

İstanbul, bu tür organizasyonlar için ideal bir kenttir, çünkü çok sayıda deniz kenarında saray ve konaklar bulunmakta. Bu görkemli ve ihtişamlı saraylarda gerçekleştirilen evlilik töreni gelin ve damat için olduğu kadar, tüm konuklarınız için özel bir anı olarak hatırlanacaktır.

Eğer konuklarınız arasında şehir dışından misafirleriniz varsa, onlarda otelde konaklayabilecekleri için ayrıca büyük memnuniyet duyacaklar. Büyük bir ulaşım sıkıntısından kurtulmuş olacaklar.İstanbul’da, A’JIA Oteli düğün için güzel mekanlardan biri.  A’JIA, ayırt edilir tarzda bir butik oteldir ve Boğazın Asya kıyılarını süsleyen geleneksel bir Osmanlı Konağıdır. İyi tasarlanmış modern bir iç dizayn  ve yüzyıllık mimariyle bu yalı, stil sahibi düğünler için yaratılmıştır. Detaylara dikkat ettiğiniz zaman, bireysel servislerinde VIP hizmet sunan bir oteldir.

Diğeri Les Ottomans otelidir, Osmanlıların heybeti Les Ottomans Otel’de bugünün lüksü ve konforuyla canlı tutulmaktadır. Bu otel ile boğazın en göz alıcı kısmında yer alan “Muhsinzade Mehmet Paşa Konağı” tekrar hayata geri döndürülmüştür. Konak, mal sahibesinin rafine tadı sayesinde  orijinaline sadık kalınarak Türkiye’deki en lüks ve ayrıcalıklı otellerinden biri haline gelmiştir.

2011’deki trend; saray veya büyük yalılarda düğün organizasyonları…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu