BültenlerDüğün Hazırlıkları

Radisson Blu Bosphorus Hotel’den Boğaz’ın ışıltısıyla renklenen romantik bir 14 Şubat akşamı

Romantik bir 14 Şubat akşamı … Radisson Blu Bosphorus Hotel, 14 Şubat‘ı Boğaz’ın kalbinde geçirmek isteyen çiftlere StarBoard Restaurant’ta canlı DJ performansı ve leziz menüsüyle romantik bir Sevgililer Günü vadediyor.

İstanbul’un Boğaz’a en hakim semti Ortaköy’de bulunan Radisson Blu Bosphorus Hotel, 14 Şubat’ı Boğaz’ın kalbinde geçirmek isteyen misafirlerine StarBoard Restaurant’ta canlı DJ performansı ve leziz menüsüyle romantik bir Sevgililer Günü vadediyor. StarBoard Restaurant’ın 14 Şubat Sevgililer Günü mönüsü adeta aşk kokuyor. Tercihe göre somon yada ahtapot; çıtır zeytinli yufkalar, Japon havyarı ve balsamikolu bahçe yeşillikleri ile sunuluyor. Ördekli ve soya filizi ile doldurulmuş, portakal coulis ve ballı krem sosla sunulan Kalp Mantı, tam da Sevgililer Günü konseptine uygun. İtalyan usulü patates püresi, ızgara sebze kulesi ve porçini mantar sosu ile sunulan Ispanak ile doldurulmuş fırında pişirilmiş bonfile ile lezzetin dozu artıyor. Aşk Meyvesi Sorbesi ve ılık karamel sosu ile sunulan Kalp Kalıpta Pişmiş Ayva tatlısı ise akşam yemeğinin leziz finali oluyor. Bir kadeh köpüklü şampanyanın ve eşsiz Boğaz manzarasının dahil olduğu Radisson Blu Bosporus’taki bu romantik 14 Şubat Sevgililer Günü akşam yemeği, kişi başı 199 TL (+KDV).

14 Şubat bu yıl Cumartesi gününe denk geliyor. Radisson Blu Boshorus, Boğaz’ı eşsiz bir noktadan gören teraslı suitleri ve Boğaz manzaralı odalarıyla sevgililere eşsiz bir Sevgililer Günü gecesi ve ertesinde benzersiz bir Pazar günü sunuyor.

Romantik bir 14 Şubat akşamı …

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu