BültenlerBalayıDüğün Hazırlıkları

Gemide Düğün Organizasyonu

Gemide Düğün Organizasyonu

Gemi Düğünü İçin Ne Dersiniz ?

Son yıllarda trend artık Roma , Paris ve New York gibi büyük şehirlerde evlenmek. Şimdi siz de daha farklı bir şey yapın ve diğerlerinden daha dikkat çekici olsun.

Gemide evlenerek, fark yaratın.

Dünyadaki düğün organizasyonu trendlerini takip eden MSC Cruises, 12 gemisi ile bu romantik hizmeti sunarak, gelin ve damat adaylarına düğünlerini unutulmaz anılara dönüştürmek için, platin, altın ve gümüş olmak üzere 3 ayrı düğün paketi hazırlamış. Her bütçeye uygun seçenekler bulan gelin ve damat adayları gemiye binmeden önce, Kişisel Düğün Planlayıcısı ile birlikte düğünlerini organize edebilirler.

Düğün Danışmanlık hizmetinde her detaya dikkat ediliyor, gemi evlilik cüzdanı, düğün pastasının şekli, gelin buketi , damadın yaka çiçeğine kadar organizasyonlar son derece titizlikle yürütülüyor. Düğün töreni, çiftin konukları ve gemi görevlilerinin katıldığı, çiçeklerle süslenmiş şık ve özel bir düğün mekanında düzenleniyor.

Nikah töreninden sonra parti başlıyor, ertesi gün balayı ile çiftin programı devamı ediyor. Balayı çiftleri gece boyunca seyahat eden gemi ile her sabah farklı yeni bir limanda uyanacaklar. Sıra dışı bir deneyim arıyordunuz, gemide evlilik ve balayı , bundan daha romantik ne olabilir.

Unutmadan belirtelim, nikah seremonisinde kaptanın verdiği nikah cüzdanı semboliktir, hukuki bir geçerliliği yoktur. Balayı döneminde geminin uğrayacağı şehirlerden birinde bir Türk büyükelçiliğinde imzalar atılabilir. Farklı bir konseptte evlenmek isteyen gelin adayları için MSC Cruises Gemilerinde düzenlenen bu organizasyonlar, ileride çocuklarınıza anlatılacak bir çok unutulmaz hatıralar ile dolu olacak.

Gelin ve damat adayları en çok hangi rotayı tercih ediyorlar derseniz… Akdeniz, Baltık Başkentleri, Ege Adriyatik ve Norveç Fiyordları en çok moda olan balayı rotaları arasında.

Romantik çiftler bu özel nikah töreni ve balayılarını büyülü bir gemi seyahatinde yaşamak ama aynı anda birkaç ülkeyi de tanıma imkanı elde etmek istiyorlar.

Yeni evli çiftler geminin rotasında bulunan ülke ve şehirleri gezerek kültürel mekanları birlikte keşfetmenin tadına varacaklar.

Böylece, hem evlilik, hem dinlenme, hem de kaşiflik yapacak olan yeni çiftler için, MSC Cruises gemilerinde faydanacakları ayrıca SPA ve spor hizmetleri de bulunuyor.

Haydi, hayatınız boyunca konuşabileceğiniz sıra dışı rüya gibi bir evlilik yaparak fark yaratın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu