BalayıDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçinMakaleler

Düğün Mekanı Seçimi

Düğün Mekanı Seçimi…

Farklı bir Düğün Mekanı nda Evlenmeye Ne Dersiniz ?

Son zamanlarda yurtdışında nikah düzenlemek çok revaçta.

Günün keşmekeşinden uzaklaşıp sevdiğiniz insanla ve aile üyelerinizle beraber evliliğinizi kutlamak emsalsiz bir deneyim olacaktır.

Düğün mekanı seçimi
Düğün mekanı seçimi planlaması yapmayı unutmayınız !

Büyülü bir düğün mekanı’nda EVET demek evlilik bağıyla bağlanmanın en romantik tarzı olsa gerek.

Fakat bu rüya gibi deneyimi yaşamak için önceden düğün mekanı seçimi planlamasını yapmak gerekir.

Düğün mekanı seçerken vereceğiniz kararın düğün konsepti ile ilgili seçeceğiniz düğün mekanı fiyatları üzerinde büyük bir etkisi olacaktır.

Düğün töreninizi sehir dışında veya yurt dışında organize etmek için mutlaka düğün davet organizasyon firmalarından 8-10 ay evvel teklif almaya başlayın !

Düğün mekanı süslemelerini organize edebilmek için fırsatınız varsa önceden düğün mekanını görmenizi tavsiye ederiz. Eğer bir düğün organizasyon firmasından yardım almıyorsanız , yerel tedarikçiler ve servis sağlayıcıları tespit etmeniz gerekebilir, aradığınız kalitede ürün bulamazsanız düğün mekanı süslemeleri için başka bir şehirden ürün sipariş etmeniz gerekebilir.

Farklı şehirlerde düğün mekânı seçerken son kararınızı vermeden önce tüm seremoni boyunca yanınızda olacak olan sevdiklerinize danışmayı da unutmayın. Farklı bir şehirde evlenmek çok romantik olabilir fakat kolay olmadığı kesindir.

Yapılması gerekenlerin bir listesini hazırlayıp onu izlemek en doğrusu olacaktır.

Romantizmin dile geldiği Paris mi, yoksa Maldiv’de pırıl pırıl bir kumsalı mı tercih edersiniz ? Amsterdam’da evlenmek de sıra dışı olabilir veya görkemli 7 gün 7 gece Hindistan’da bir düğün seremonisi kulağa nasıl geliyor ? Yurt içinde kalmak isteyenlere Çeşme ve Alaçatı ‘yı düğün mekanı olarak tavsiye edebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu