Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Aşkın Sembolü; Tektaş Yüzükler

Nişan veya evlilik sembolü olarak bilinen tektaş yüzükler, bir erkeğin kadına verdiği en romantik hediye olarak kabul edilir.

Tektaş yüzüklerde genelde pırlanta kullanılır ve bildiğiniz gibi pırlanta dünyanın en sert, kırılmaz, yanmaz ve bozulmaz taşıdır. Yani bu evlilikte verilen sözler de bu pırlanta taşı kadar güçlü olacağına inanılır.

Her pırlanta kendine hassas ve tektir, o nedenle partnerinizin eşsizliğini temsil etmektedir.

Evlilikte her konu olduğu gibi alyans veya tek taşların da günümüz modasını yansıtmalıdır. Alyans ve tektaş seçerken partnerinizin moda anlayışını göz önünde bulundurmalısınız. Klasik ama farklı bir yüzük istiyorsanız, yüzüğünüzün iç kısmına partnerinizin renkli resmini lazer ile işletebilirsiniz.

Günümüzde artık her kesimin zevkine ve bütçesine göre farklı modeller ve renkler bulunmaktadır. Bazı nişan yüzüklerinde yakut, pembe kuvars, zümrüt ve safir tercih edilebilir. Tektaşların da farklı kesimleri olabilir, kalp, prenses ve markiz şekilleri en çok talep görenler. Çok büyük bir fiyat aralığı arasında alyans bulabilirsiniz. Düğün bütçesini aşmak istemeyenler daha uygun modellerde karar verebilirler.

Alyans veya tektaş yüzüğü her gün kullanılacağından, elinize rahat ve iyi uymalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir