Makaleler

Yeni evliler için dekorasyon önerileri.

Yeni evliler için dekorasyon önerileri…

Yaratın ve listeden renginizi seçin….

Yeni evli çiftlerin birçoğu birbirleriyle yeni bir hayata başlamanın heyecanını unutup düğün ve balayı hazırlıkları için çok daha fazla zaman harcarlar. Kadının ve erkeğin ev dekorlarını birleştirmek ve ortaya çıkan fikirler yeni bir ilişkiyi test edecektir. Yeni evli çiftler kendilerine özgü ve özel tarzlarını birleştirerek her ikisi için de rahat ve konforlu bir yaşam alanı yaratmalıdırlar. Sadece kişisel saygı ve dürüstlüğü dengeleyerek yeni evli çiftler birlikte hayallerindeki evi yaratmaya başlayabilirler. Böylece evliliğe harika bir başlangıç yaparak, her ikisinin de kişiliklerini yansıtacak ve ikisi için de özel olan evlerinin temellerini atmış olurlar.

Öncelikle biriniz sahip olduklarınızın ve gerçekten içlerinden hangilerini kullanmak istediğinizle ilgili bir liste yapmalısınız. Her ikiniz de uzlaşmacı olmalı ve birbirinizin zevk ve tarzına karşı hassas olmalısınız. Bir biriniz için önemli olan şeyleri belirlemeli ve bu bilgiler ışığında bütün bir evi dekore etmek için bir stil oluşturmalısınız. Gerçekten değeri ve anlamı olan şeyleri yanınızda getirmelisiniz ki ikinizde de kendinizi yuvanızda hissedin.İkinci en önemli şey dekorasyondaki tarz benzerliklerinizi ve yatak odası, oturma odası, salon gibi ortak paylaştığınız odalarda bu iki tarzı gerçekten nasıl birleştirebileceğinizi araştırın. Beraber alış veriş yapmayı deneyin. Ne kadar çok tarz ve rengin birbirini tamamladığına inanamayacaksınız. Birlikte yaşamak yalnız yaşamaktan çok daha farklı zevk ve tarzları ortaya çıkarabilir. Şunu unutmamalısınız ki her şeyi aynı anda almak zorunda değilsiniz. Sahip olmayı arzuladığınız evi dekore etmek için tam tarzınızı belirleyip, gereken parçaları zaman içerisinde alabilirsiniz.

Işıklandırmayı unutmayın. En doğru ve en iyi aydınlatmayı bularak evinizin atmosferinde dramatik ve etkili bir değişiklik yapmış, hem kendiniz hem de diğerleri için şık ve zarif bir ortam yaratmış olursunuz. Spor temalı aydınlatmalar ve lambalar ışıklandırma için en iyi seçeneklerdir. İkinizin de sevdiği bir spor ya da tuttuğu bir takım olmalı ve seçtiğiniz aydınlatmalar herkesin zevk aldığı biçimde ışık yayarken heyecan ve eğlence de vermelidir. Modern bir ev için parlak renkler tercih etmelisiniz. Renkler ev dekorasyonunda çok önemli rol oynar. Modern bir ev yaratmak istiyorsanız, şık ve zarif renkler seçmelisiniz.

Birbirinizin seçimlerine de saygı göstermelisiniz.

Yeni evliler için dekorasyon önerileri…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu