Makaleler

Düğün Pastanız için eğlenceli ve farklı seçenekler

Düğün Pastanız için eğlenceli ve farklı seçenekler…

Düğününüzü düşününce bu özel günü özel bir şekilde kutlamak istersiniz.

Bazı neşeli çiftler düğünlerini planlarken buna eğlenceli bir tasarım düğün pastası eklemeyi seçtiler. Neyse ki bu geleneksel tatlı yapımına katılacak çok fazla mizah öğesi var.

Resim kullanın
En sevdiğiniz resminizi düğün pastanızın üzerine bastırarak çift olarak anılarınızı düğüne dahil etmiş olursunuz. Pasta uzmanları resmi direkt kremanın üzerine çıkarabilirler. Bu resimler renkli olabileceği gibi harika parlak renklerde bir pastanın üzerinde siyah beyaz kolaj da son derece hoş durur.

Her katman bir hediye
Düğün pastasının her katmanını kişisel olarak dekore edilmiş veya süslenmiş hediyelerden yapmak son derece eğlenceli olacak ve düğüne rengârenk bir zarafet katacaktır. Yaratıcı olmalısınız sadece hediye çeşitlerinde değil, kaplama kağıtları ve hediyelerin üzerine konulacak fiyonklarda da. Pastayı özellikle eğlenceli yapacak olan şey birçok farklı şekil ve rengi farklı tarzlarda kullanmak olacaktır.Şehir sembollerini kullanmalısınız
Şehir çıkartmalarını seven bir çiftseniz bunu eğlenceli bir şekilde düğün pastanızda yansıtabilirsiniz. Memleketinizin sembolü şeklinde bir pasta yaptırabilirsiniz. Ya da balayı için gideceğiniz şehrin bir sembolünü de seçebilirsiniz. Mesela Paris’e gidecekseniz Eiffel Kulesi şeklinde bir pasta çok zevkli ve çarpıcı olacaktır.

Klasik ve zarif pasta süsü
Herkes düğün pastasının üzerine yerleştirilen meşhur gelin ve damat figürünü bilir. Artık eskisi kadar çok görülmese de pastanızın üzerine neşeli bir çift figürü yerleştirerek bu eski geleneği canlandırabilirsiniz. Eğer hayvanları seviyorsanız gelin ve damadı sevimli birer köpekçik şeklinde ya da kayak yapmayı seviyorsanız gelin ve damat figürünü kayak giysileri içinde kullanabilirsiniz. Düğün Pastası süsü fikirleri sayılamayacak kadar çoktur yeter ki anlamlı ve kişiliğinizi yansıtan bir tema seçin.

Rüstik tema
Doğasever çiftler pasta için doğaya dönmeyi düşünmeliler. Bu çok tatlı ve eğlenceli olacaktır. Kampçılar içinse düğün pastasının önüne “Rahatsız Etmeyin” yazan bir tabela asabilirsiniz. Plaj severlerdenseniz pastanıza kumdan yapılmış görünümü vererek bir plaj sahnesi yaratabilirsiniz.

Düğün Pastanız için eğlenceli ve farklı seçenekler…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu