BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Düğün Pastası Markaları Son Haberler

Düğün Pastası Markaları…

Düğün törenlerinin ” Olmazsa Olmaz ” larından düğün pastaları hakkında iki tanınmış markanın basın bültenini sizlerle paylaşmak istedik;

Düğün Pastalarınız Mücevher Ustalığında !

Qurabiye’de söz, nişan ve düğün pastalarınız en özel gününüz için büyük bir incelikle hazırlanıyor !

Düğün Pastalarınız Mücevher Ustalığında
Qurabiye’de söz, nişan ve düğün pastalarınız en özel gününüz için büyük bir incelikle hazırlanıyor !

Düğün pastanız zarif bir mücevher gibi kusursuz işlenen pasta ustalığı ile buluşuyor. Qurabiye markasının kurucusu Simay Kamer Uras tüm tecrübelerine burada hayat veriyor. Pasta tasarımcısı Simay Kamer Uras dünya pastacılık trendlerini inceleyerek, tek defaya mahsus masallardan ilham alarak özel romantik, avangard veya espirili nişan ve düğün pastaları yapıyor.

Gelin ve damat adaylarının düğün hazırlıklarında düğün pasta seçimi önem sırasında ilklerde yer alıyor. Yeni bir yaşam başlarken, özellikle gelin adayları için düğün pastasının yeri de haliyle çok özel oluyor.

Düğünün konseptine göre tasarım ve herkesin damak tadına uygun lezzet belirleniyor. Size ve düğününüze özel bir pastanın hazırlanması yaşam tarzları , ilgi alanlarını , gelinliğin modeli ve renklerde tasarıma konu olabiliyor.

Örneğin düğün mekanında ve gelin buketinizde tercih ettiğiniz çiçeklerin aynısı tek tek elde hazırlanabilir, tabiattaki kadar doğal olan çiçekler düğün pastanızını taçlandırabilir.

Qurabiye Patisserie butik pastacılık lezzetlerini ve düğün organizasyonlarında vazgeçemeyeceğiniz hizmetleri incelemek için uğramayı unutmayın.

 

Düğün pastanız Divan Pastaneleri ile en tatlı anlara dönüşsün !

Düğün hazırlıkları içinde olan çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştüren yılların tecrübesine sahip Divan Pastaneleri Beyaz Düşler, Altın Hisler ve Renkli Dünyalar konsepti ile lezzetli düğün pastaları sunuyor.

2016 Düğün trendlerinden ilham alan pasta tasarımcıları gelin ve damat adaylarına özel temalı alternatifler sunuyorlar.
Düğün pastanız Divan Pastaneleri ile en tatlı anlara dönüşsün !

Lezzet yaratma sanatının lideri ve butik pastacılığın öncüsü olan Divan Pastaneleri‘nde , deneyimli pasta şefleri düğün pastalarınızı bir sanat eserine dönüştürüyor.

2016 Düğün trendlerinden ilham alan pasta tasarımcıları gelin ve damat adaylarına özel temalı alternatifler sunuyorlar.

Beyaz Düşler konseptinde ‘Manolya Bahçesi’ nde fiyonklar ve asil gala çiçekleri, ”Kristal Aşk” ta ise ışıl ışıl kristal taşları beyaz çiçekler ile buluşturmuşlar, ”Karanfil Buketi” adlı temada ise inci ve karanfiller öne çıkıyor. Diğer bir tema olan ”Vandela” da ise soylu güller ihtişamı vurguluyor.

Bunun dışında çok farklı renklerin kullanılabileceği ”Aşkın Tadı” adlı sevimli pasta gelin ve damat figürleri ve kalp süslemeleri ile günün romantik temasını vurguluyor.

Türkiye’de pastacılığın öncülerinden olan Divan Pastaneleri size en özel gününüz için üstün lezzetli, zarif görünümlü düğün pasta alternatifleri sunuyor.

Düğün Pastası Markaları…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu