Düğün HazırlıklarıBültenler

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi

Bu sene onüçüncüsü düzenlenen, Avrasya’nın en büyük mobilya fuarı İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) katılımcı firmaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerini büyüledi.

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi

 

Katılımcı firmalar ziyaretçilere 2017 Mobilya Trendleri hakkında son tasarımlarını sunarken, fuar bünyesinde düzenlenen “Evlilik rüyasının yakın tarihi, değişimi ve dönüşümü” paneli “değişen dünyada evlilikler nasıl şekil değiştiriyor?” “2023’te genç kızların evlilik hayalleri neler olacak?” konu başlıkları ile özellikle yeni evlenecek çiftlerin ilgi odağı oldu. Modüler mobilya alanında Türkiye’de öncü marka olan Kelebek Mobilya, sektöründeki en başarılı marka ödülüne layık görüldü.

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi

 

4 ayrı Ürün Concepti, 2 genç odası ve farklı yatak concepti ile fuara katılan ülkemizin lider mobilya markalarından İstikbal Mobilya, 2017 yılında da mobilya trendlerini belirleyecek çalışmalara imza atacağını gösterdi. Bu yılki mobilya koleksiyonlarında birçok farklı renk kullanan İstikbal Mobilya tasarımcıları, klasik ürünler yanı sıra modern çizgilere de koleksiyonlarında yer vererek, yeniliklere er daim açık bir marka olduklarını göstererek her kesimden her beğeniye hitap etmeye çalışmışlar.

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi

Bellona, bu yıl mobilya fuarına yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, genç odası, yatak, halı ve tekstil olmak üzere 25’nin üzerinde yeni ve farklı ürünüyle katıldı. Yurt dışı bayi ağıyla tüm dünyaya ev mobilya modasında farklı tasarımlar sunan Bellona, bu yıl yeni ürünler ve farklı pazarlama metodlarıyla % 13 büyüme gerçekleştirmeyi planlamakta. Mobilya modelleri tasarımlarında kullanılan alışılmış renklerin haricinde doğal renk ve dokularla bütünlük sağlayacak yeşil, turkuaz gibi değişik renk tonları kullanarak oluşturdukları trendi daha farklı seviyelere taşıyacaklarını belirten Bellona Pazarlama müdürü Bülent Alıcı, yemek odası, koltuk takımı, sehpa ve halı gibi parçaların birbirlerine uyumuna özen gösterdiklerini tüketicilerine kombin yapma olanağı sağladıklarını belirtti.

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi


Ülkemizin en iyi çıkış yapan mobilya markası olarak adlandırabileceğimiz Mondi, uzun bir geçmişi olmamasına rağmen bazı köklü mobilya markalarını geçerek mobilya sektöründe kendine yer edinmiştir.
Genç, dinamik, sıcak ve samimi marka kimliği ile bulunduğu yeri hak eden Mondi, fiyat-kalite performansı ile mobilya trendlerini tüketiciler için ulaşılabilir hale getirmektedir. Yemek odası, koltuk takımı, sehpa ve halı gibi parçaların birbirine uyumuna dikkat ederken, mobilya tasarımlarında alışılmışın dışına çıkarak doğal renk ve dokularla bütünlük sağlayacak avangard ve modern stilleri tüketicilerin beğenisine sunmaktalar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu