Düğün HazırlıklarıBültenler

Yakında evlenecekler için 2017 mobilya modelleri …..

Yakın zamanda evlenecekler, ev mobilyalarını değiştirmeyi düşünenler için gerçekten süper bir fırsat.

Türkiye’nin en büyük mobilya fuarı olan İSMOB, 10 Ocak tarihinde açılıyor.

TÜYAP Fuarcılık ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) işbirliğinde düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), 10-15 Ocak 2016 tarihlerindeTÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçilere açık olacak.

Dünyanın en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı(İSMOB)’nda 2017 mobilya modelleri olarak, yemek odaları, TV üniteleri, genç odaları, yatak odaları ve oturma gruplarına ilave olarak mobilya aksesuarlarını bulabileceksiniz. Dünya mobilya trendlerinin belirlendiği bu fuarı gelin ve damat adaylarının yanı sıra evinde değişiklik yapmak isteyenlere tavsiye ederiz.

Yakında evlenecekler için 2017 mobilya modelleri

Türkiye’de evlerin yaşam kalitesini artıran ilk modüler mobilya üreticisi TELESET, yeni mobilya modelleri ile fuarda yer alacak.

TELESET, devamlı olarak genişlettiği ürün yelpazesi ile modern ve minimal tasarımlı yatak odası, genç odası, oturma grupları ve İtalyan şıklığını yansıtan yemek odası gruplarını da fuarda teşhir edecek.

2013 Yılında İMOB’da “En İyi Yemek Odası” dalında Birincilik Ödülü alan yemek odasında yer alan konsol da, bu fuarda teşhir edilecek ürünler arasında.

Yakında evlenecekler için 2017 mobilya modelleri

Ülkemiz mobilya sektörünün en beğenilen markalarından olan Doğtaş, İstanbul Mobilya Fuarı’nda eklektik, vintage ve retro tarzlarındaki tasarımlarıyla 2017 mobilya modasını belirleyecek.

Doğtaş Genel Müdürü Ersin Serbes, gelen bayilik taleplerini titizlikle değerlendirip, yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarıyla işbirliklerini arttırdıklarını belirterek, 2017 yılında yaygınlıklarını arttırmak ve özgün tasarımlarını daha geniş kitlelere ulaştırmak için dünyanın birçok noktasında yeni mağazalar açacaklarını bildirdi.

Yakında evlenecekler için 2017 mobilya modelleri

İnovatif, fonksiyonel tasarımları, dar m2’ler için yarattığı pratik çözümleri ve yepyeni yataklarıyla Türkiye’nin önde gelen köklü mobilya markalarından Kelebek İSMOB Fuarı’nda.

Tasarım ve AR-GE Direktörü Yılmaz Seber, Kelebek’in 2017 Mobilya Koleksiyonu ‘nu hazırlayan tasarım ekibinin başındaki kişi olarak yeni koleksiyonlarında doğallığın ön planda tutulduğunu, fuarda modern ve minimalist tarzda ürünleri, daralan yaşam alanları için tasarlanan çözümleri ziyaretçilerin beğenisine sunacaklarını dile getirdi.

Yakında evlenecekler için 2017 mobilya modelleri

Kelebek Mobilya şıklığı ve doğallığı ile evinizin kış köşesini oluşturabilirsiniz.

Evlerine girer girmez sükunete ve huzura kavuşmak isteyenler için tasarlanmış köşe takımları her zevk için ideal.

Kelebek Mobilya’nın modern ve klasik zevki buluşturduğu yeni tasarımı Damimo Pure köşe; ahşap ayak yapısı, konforlu oturumu, sırt ve kollara kadar uzanan kapitone dikişlerinin estetik çizgisi ile mükemmel.

Diğer köşe takımı Pria ise modern ve spor tarzları bir araya getirerek koltuk kumaş alternatifleri ile zengin seçenekler sunarken, konforu minder ve kırlentlerle desteklenmekte.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu