Düğün HazırlıklarıBültenlerGelin Adayları İçin

Ülkemizin en geniş düğün ve gelinlik aksesuarları nerede ?

Ülkemizin en geniş düğün ve gelinlik aksesuarları nerede ?

Gelinler, zarif aksesuarlar ile daha özgün …

Her gelin için en uygun gelinlik aksesuarı …

Günümüz gelinleri artık bu özel günleri için kendilerini daha özgür hissediyorlar. Aksesuarlar gelinliklerin ve tabii gelinlerin vazgeçilmezi. Hayallerini süsleyen gelinliğe kavuşan gelin adayı onu mutlaka aksesuarlarla tamamlamak ister.

Oleg Cassini ülkemizdeki en fazla çeşide sahip gelinlik aksesuar koleksiyonuyla gelin adaylarının en büyük yardımcısı.

Gelinliğin en önemli parçası duvak çift katlı ve düz tül modelleri yanı sıra kenarları incecik boncuk veya saten biye detaylı olarak tasarlanmış ve gelinlerimizi bekliyor.

Kır düğünü ya da sahilde düzenlenecek bir düğün töreni için çiçeklerden oluşturulmuş gelin taçları bu yıl yine moda. Ağırlıklı olarak pastel renklerden oluşturulan gelin taçları pek tabii gelin buketleriyle tam bir uyum sağlıyor. Damat için de yine bu konsepte uygun bir yaka çiçeği tüm kompozisyonu tamamlıyor.

Farklı boylardaki alternatifler ve dantel işlemeli eldivenler , sade bir gelinlik modeli tercih eden gelin adayının zarif görünümünü tamamlıyor.

Topuklu, platform ve dolgu topuk seçenekleri ile pek çok gelin ayakkabısı modeli Oleg Cassini’de gelin adaylarını bekliyor. Tüm gün rahatınız için gelin ayakkabınızın kaliteli ve rahat olmasına özen göstermeyi unutmayın.

Oleg Cassini web sitesinden gelinlik aksesuarı online satış seçeneğini kullanarak gelinlik aksesuarı satın alabilirsiniz.

Düğün ve gelinlik aksesuarları

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu