BültenlerBalayıDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Düğün Organizasyonu için Otel Wyndham Grand İzmir

Düğün Organizasyonu için Otel … Wyndham Grand İzmir’de ‘EVET’ Deyin !

En mutlu gününüzde Wyndham Grand İzmir’de ‘EVET’ deyin !

Romantik bir atmosferde, unutulmaz bir düğün için, kusursuz hizmet anlayışı ile başarılı düğün organizasyonlarının markası olmuş Düğün Organizasyonu için Otel Wyndham Grand İzmir‘ın düğün mekanı seçeneklerini incelemeyi unutmayın. Wyndham Grand İzmir otelin profesyonel düğün ekibi, gelin ve damat adaylarının hayal ettikleri en romantik günleri için tüm istedikleri detaylar başarılı bir şekilde sunuyor. Sevdiğiniz insana konuklarınızın huzurunda evet diyeceğiniz, ömür boyu unutamayacağınız kutlamanın adresi işte tam da burası, Wyndham Grand İzmir.

Düğün organizasyonlarında markalaşmış olan Wyndham Grand İzmir’de rüyalarınızı süsleyen düğününüz için hiç bir engel yok. Dünya mutfaklarından seçkin menüler sunularak, ister ihtişamlı balo salonunda, ister ılık yaz akşamlarında havuz başında, isterse çim bahçede bir kır düğünü ile misafirleriniz eşliğinde aşkınıza ”EVET’ deyin.

Otelin son olarak sunduğu balayı paketleri kapsamında düğün çiftine deniz manzaralı odada konaklama ve şık bir kahvaltı hizmeti sunuyor.

Düğün günü mutlak ki önemlidir, fakat hanımlar için aynı önemi taşıyan kına gecesi, SPA merkezinde gelin hamamı, yada bekarlığa veda partisi içinde kutlama alternatif hizmetleri veren Wyndham Grand İzmir oteli gelin ve damat adaylarına bir düğün mekanı olarak bol ikramlı düğün paketleri sunuyor.

Rüyalarınızın düğünü için başarılı organizasyonlara imza atan otel
Rüyalarınızın düğünü için başarılı organizasyonlara imza atan otel

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu