BültenlerDüğün Hazırlıkları

‘Palmalife Bodrum Resort & Spa’ Rüya gibi düğünler için sezonu açıyor

Bodrum Yalıkavak Gökçebel mevkiinde yeşil ve mavinin kesiştiği benzersiz doğa manzarası ile en üst seviyede sunulan konfor ve kaliteli hizmetleri bir arada bulabileceğiniz Palmalife Bodrum Resort & Spa; sadece yeni evlenecek çiftler için değil, aynı zamanda misafirleri için de düğün, balayı ve wellness hizmetleri ile eşsiz bir adres olarak 17 Nisan itibariyle yaz sezonunu açıyor.

Palmalife Bodrum Resort & Spa; muhteşem doğası, engin deniz manzarası, tropik ağaçları, sahile inen yamaçta göz alıcı bitki örtüsü, beyaz kumdan uzun sahili ve tüm bu güzellikleri görebilecek şekilde düğün davetleri de düşünülerek konumlandırılmış deck alanları ile çiftler ve aileleri için bu özel zamanları benzersiz kılıyor.

Düğün daveti ve balayı için aynı destinasyonu seçen çiftler için vazgeçilmez olan Palmalife Bodrum Resort &Spa; baş başa kalmak isteyen çiftler için gün boyu çeşitli alternatifler sunarken, mutluluklarına ortak olacak olan misafirlerini de unutmuyor. Sunset Restaurant’ın seçkin menusu, zarif dekorasyonu; soğuk sıcak içecekler eşliğinde sohbet etme ve dinlenme imkanı sunan lounge bölümünün sofistike atmosferi ister gün batımı ya da gün içerisinde aile büyükleri ve diğer misafirler için keyifli saatler vadediyor. Palmalife Bodrum Resort & Spa çiftlerin düğün organizasyonunu üstlenirken, onlara sadece mutluluklarını doyasıya yaşamak kalıyor.

Her mevsim ılık bir esintinin eşlik ettiği eşsiz bir doğaya sahip olan Palmalife Bodrum Resort & Spa; bölgeyle uyumlu mimarisi, konaklama ve sunulan hizmetlerde sağlanan maksimum düzeydeki lüks ve konfor arayışı ile kusursuz bir düğün daveti için çiftlerin ihtiyacı olabilecek her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.

palmalife otel yeni 2

Kişi sayısına ve tercihe bağlı olarak üç alternatif düğün mekanı bulunuyor. İlki otelin içerisinde bulunan deniz manzaralı ana restoran ve terası; ikincisi, sahilde denizin üzerinde bulunan geniş deck alanı; üçüncüsü de otelin göz alıcı beyaz kumlarla kaplı sahili. İlk seçenek olan otelin restoranı ve terasında 50 kişi’den 150 kişiye kadar davetliye hizmet verilebiliyor. İkinci ve en yoğun düğün talebi alan mekanı, otelin sahilinde denizin üzerinde konumlanan güverte (deck) kısmında ise 150 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Üçüncü alternatif ise daha çok coastal konseptli sahil düğünü tercih edenler için Palmabeach’in bembeyaz kumlarla kaplı eşsiz sahilinde 25 kişiden 500 kişiye kadar farklı konseptlerde organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Misafirlerini bu özel günlerinde alışılmadık şekilde ağırlamayı tercih edenler için kumsal çok özel bir seçenek olarak yer alıyor. Her bir seçenek, düğün sahipleri ile birlikte detaylandırılarak, çok özel bir deneyim olması için farklı seçenekler, esnekliklerle ve maksimum ilgiyle hayata geçiriliyor.

Bodrum Yalıkavak’ın cennet köşesi Gökçebel mevkiindeki Palmalife Bodrum Resort & Spa’da ömür boyu hatıralarda kalacak kusursuz bir düğün için otelin alternatif paketlerine göz atmanızda fayda var.

Düğün Paketleri

Royal Düğün Paketi’nde gelin ve damat için; bu özel günü hafızalardan silinmeyecek şekilde zenginleştirmek ve gün içerisine yaymak hedef alınıyor. Düğün günü romantik bir kahvaltı ardından, düğün sahibi çifte köpük masajlı signiture hamam & kese uygulaması, ardından ESPA cilt bakımı, tercih ettikleri ESPA masajı uygulanıyor. Düğün daveti sonrasında da kendileri için özel hazırlanan odalarına bırakılan ikramlarla kendilerini daha da özel hissetmeleri sağlanıyor.

Romance Düğün Paketi’nde gelin ve damadın düğün günü plajda baş başa romantik bir gün geçirmesinden yola çıkılmış. Romantik bir kahvaltı ardından, gelin ve damat adayı; Palmabeach’in palmiyelerle bezeli eşsiz beyaz kumsalı üzerinde cabanada 15 Temmuz-25 Ağustos tarihleri arasında Balili terapistler tarafından eş zamanlı olarak arzu ettikleri masajı gün boyu alma ayrıcalığına sahip olabiliyor ve bu özel günü daha da keyifli, hatırda kalıcı hale getirebiliyorlar. Beyaz kumları ve berrak denizi tropik adaların sıcak esintisini aratmazken, daha enerjik genç çiftler veya hareketi seven konukları için su sporları ile gün boyu eğlenceli vakit geçirebilecekleri pek çok seçenek de sunuluyor. Yalıkavak’ta bulunan marina Palmarina Bodrum’a sadece 10 dakika mesafede yer alan Palmalife Bodrum Resort & Spa’da geceleri plajı Palmabeach’te düzenlenen hareketli partiler ve Palmarina Bodrum’da uluslararası standartlarda sunulan gece hayatı ve eğlenceye kolay erişimi nedeniyle de farklı avantajlar sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu