BültenlerDamat Adayları İçin

Stil Sahibi Damat Adaylarının Tercihi Ramsey!

Damat Adaylarının Tercihi … Ramsey, şık, modern ve fit smokin ile takım elbise seçenekleriyle damat adaylarına bu özel günlerinde farklı bir stil sunuyor. Ramsey’in yaka çiçeği, papyon, kol düğmesi, ayakkabı, kemer gibi geniş aksesuar grubu alternatifleriyle damat adaylarının şıklıkları tamamlanıyor.

Ramsey, 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan şık, modern, fit smokin ve takım elbiseleriyle damat adaylarının bu özel günlerindeki stilini belirliyor. Ramsey’in damatlara sunduğu lacivert renkte siyah saten yakalarla hazırlanan smokinler, ekru smokin ceketler, klasik damatların vazgeçilmezi siyah renkte ve fit kalıplara sahip takım elbise ile smokinler koleksiyonda öne çıkıyor. Bu sezon normal yakalı gömleklerle papyonların bir arada kullanıldığı smokinlerde, şıklık rugan kemer ve ayakkabılar ile tamamlanırken modern yaka çiçekleri damatların stiline ayrı bir hava katıyor.
Vücuda mükemmel şekilde oturan ve bedenin doğal hareketlerine uyum sağlayan takım elbise ve smokinlerde, klasik damat şıklığı korunurken yenilikçi detaylar da dikkat çekiyor.

Şıklığı aksesuarlarla tamamlayın
Ramsey’in 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda smokin ve takım elbise alternatifleri, özel hazırlanan yaka çiçekleri, yaka aksesuarları ve bu özel günün özelliğine uygun şık kol düğmeleri gibi aksesuarlarla zenginleştirildi. Papyon kullanımlarında ise siyah ve ekrunun yanı sıra saks mavisi, bordo gibi renk kullanımları da ön plana çıkıyor.

Siz de bu birbirinden güzel tasarımlar ile şıklığınıza şıklık katmak ve bütün bakışları üzerinizde toplamak istiyorsanız, gideceğiniz adres belli.

Damat Adaylarının Tercihi … Ramsey!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu