BültenlerDamat Adayları İçin

Smokin Modelleri : Stil sahibi damatlar için

Smokin Modelleri : Stil sahibi damatlar için..

Düğün günü yaklaşırken herkes gelinliğin veya geline özgü alışverişin peşinde oluyor, damatları kimse düşünmüyor diyorsanız, pardon yanıldınız !

Cacharel markasının yaz damatları için tasarladığı smokin modelleri harika .

Moda ve erkek giyim sektörünün lider markalarından olan Cacharel, tarz sahibi damatların duruşuyla rafine şıklık ve fark yaratan anlayışı ile düğünleri özel kılıyor.

Stil sahibi damat adaylarının vazgeçilmez partnerleri olan smokinler ile düğüne damgasını vuruyor.

Cacharel 2016 trendi olan Akdeniz temasını, Fransız ekolü ve İtalyan terziliği buluşturarak ”Haute Couture” ruhunu özel kesim smokin seçenekleri ile erkeklerin kendilerini daha modern ve özel hissetmesini sağlamış.

Düğününüz otel ya da balo tarzında mı düzenlenecek, o zaman fazla seçeneğiniz yok, kusursuz bir görüntüyü takıntı haline getirmeden, partneriniz modern kesim siyah ve lacivert bir damatlık smokin.

Cacharel’in düğün ve özel geceler için tasarlamış olduğu, mineli düğmeleri ve önü pliseli smokin gömleğinin ayrıntıları damada şıklık katıyor.

Yakası klasik sivri saten garnürlü, dar paça, tek düğmeli ceket, işte mükemmel bir damat için mat ve parlak kontrast ile modern bir yorum.

Eğer siz de son ayların en çok tercih edileni olan bir kır düğünü organize edecekseniz, mekana uygun bir tarz seçmeniz doğru olacaktır. Nişanlınız sade bir gelinlik tercih ettiyse, size de çok fazla seçenek kalmıyor zaten 🙁 Bu durumda hem düğün mekanına uygun, hemde çok trend olan gök mavisi keten karışımı erkek smokin takımı ile cesaret ve farklılık gösterebilirsiniz.

Tasarımın mikro dokusu ve şal yakası size hem farklılık hemde özgür ruhlara yakışır biçimde papyonsuz keyifli bir duruş sergilemenizi sağlar.

Markanın yaz düğün ve davetleri için smokin tasarımında esinlendiği her türlü cesaret ve özgürlüğün rengi olan mavinin tonundan biri mutlaka sizin de ruhunuza dokunacak.

Cacharel marka smokin modelleri_Smokin_Ceketi_Cesefe_999TL Cacharel marka smokin modelleri_Takim_Elbise_Qual_1299TL

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu