BültenlerBalayıDüğün Hazırlıkları

Kır Düğünü , ama şehrin tam merkezinde …

Kır Düğünü , ama şehrin tam merkezinde …

 

İstanbul’da seçkin kır düğünü ve havuz başı partisi adresleri …

 

Şimdi havuz başı ve kır düğünleri için ideal zaman.

Yaz sıcakları yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başlarken kapalı düğün salonları cazibelerini yitirmeye başladılar.

Ancak bunlardan kır düğünü organize etmek özellikle büyük şehirlerde , örneğin İstanbul’da oldukça zor. Zira trafik sorunu ve yüksek kır düğünü fiyatları yüzünden ve İstanbul’da kır düğünü için kaliteli düğün mekanları bulabilmek gerçekten zor . Ancak Hilton İstanbul Bosphorus bu konudaki sıkıntılarınıza kesin çözüm getirmiş durumda.

İstanbul’un tam merkezinde masal bahçesi tadında kır düğünü düzenlemek isterseniz Hilton İstanbul Bosphorus “Gün Bahçesi”nde sizleri bekliyor.

Dilerseniz havuz başı kokteylleri , nikah törenleri , nişan partileri gibi diğer özel günleriniz için de , ülkemizin ilk beş yıldızlı otelini kullanabilirsiniz.

Üstelik düzenleyeceğiniz organizasyonla Bonus Puanlar kazanarak dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan sayısı dörtbini aşkın Hilton Worldwide otelinde balayı şansı kazanabilirsiniz. Dahası Hilton İstanbul Bosphorus’da düğün harcamanız TL. 30.000.- üzerindeyse yine kazanacağınız puanlarınızla arzu ettiğiniz Hilton otelinde ücretsiz balayı hakkı kazanabilirsiniz.

Düğün organizasyonlarını Hilton İstanbul Bosphorus’da yapan çiftler ilk evlilik yıldönümlerinde ücretsiz konaklama ve yıl dönümü yemeği hakkına da sahip oluyorlar.

Düğün hazırlıkları yapan çiftlere diğer bir açık hava düğün mekanı önerimiz Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel olacak.

Otel, açık hava düğün mekanı olarak Kalamış marina manzaralı terasıyla gün batımı manzarasının keyfine doyamayacağınız terasında davetlilerinizi ağırlamanıza olanak sağlıyor. Bir diğer açık hava seçeneği olarak Beykoz salonu ile havuz başı düğünü yapmanıza olanak sağlıyor.

Düğün hazırlıkları telaşınızı en aza indirgemeye kararlı olan otelin ödüllü Executive Chef’i Mehmet Yalçınkaya, evlenecek çiftler için son derece lezzetli bol alternatifli düğün menüleri hazırlıyor. Düğün pastası ise Şef Sedat Yaman tarafından hazırlanıyor . Kısacası size sadece seçmek kalıyor.

Anadolu Yakası’nın en trendy oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Yönetimi eğlencenin devamı için size düğün sonrası “After Party” için üstelik gece saat 03:00 kadar otelin terasında veya balo salonlarında muhteşem atıştırmalıklar ve kokteyllerin sunulduğu bir fırsat veriyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu