BültenlerDamat Adayları İçinDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçinUncategorized

Yeni Evliler Tarzlarını Yansıtıyorlar !

Yeni Evliler Tarzlarını Yansıtıyorlar !

Sonunda evlenmeye karar verdiniz … Can sıkıcı çetrefilli tanışmalar, geleneklerin hepsini geçtiniz, sıra geldi yeni evinizi eşiniz ile birlikte ”yuvaya” dönüştürmeye. Bugünün yaşam alanları daha küçük olduğu için mobilyalarda ayrı bir önem kazanıyor.

Yeni çiftler tarzlarını daha minimalist ve fonksiyonlu mobilyalardan yana kullandığı için biz de size son 2016 mobilya tasarımlarında öne çıkan Crate and Barrel ve Tuna Ev mobilya markalarından birkaç örnek seçtik.

Koleksiyonlarında klasik formları günümüzü yansıtan modern dokunuşlarla harmanlayan Tuna Ev, farkını evinin ruhuna yansıtmak isteyenlerin arayışlarına yanıt veriyor.
Tuna Ev’den nostaljik formlara modern dokunuşlar

Tuna Ev’den Nostaljik Tarza Modern Dokunuşlar

Tuna Ev mobilya markasının 2016 mobilya koleksiyonlarında “Bugünün ev yaşamı, bugünün tasarımı” mottosu ile yeni evlenecek olan çiftlere şık tasarımlar sunuyor.

Marka koleksiyonunda retro tarzlara modern dokunuşlar ekleyerek, gençler için yükselişte olan nostaljik akımını evlerinde yansıtma şansları doğuyor.

Son olarak Tuna Ev’in ödül kazanan Nar Ürün Grubu herkese biraz tanıdık gelecek, çünkü bu koleksiyon retro nostaljik dokunuşlar ile harmanladı ve herkese yumuşak , zarif, sıcak ve davetkar bir duruş ile kombinlendi.

Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır.
Evinizi sıcak bir yuvaya dönüştürmek için A’dan Z’ye ihtiyaç duyabileceğiniz her şey Crate and Barrel’da

 

Crate and Barrel ile Huzurlu Evler !

Gençler arasında yapılan araştırmalar gösterdi ki, artık gençler veya yeni evlenecek olan çiftler maneviyat ve huzura çok önem veriyor.

Çok da doğru yapıyorlar , değil mi ? Evlerimiz en çok vakit geçirdiğimiz, veya geçirmek istediğimiz yaşam alanlarımız ve evlerimiz içinde mutlaka çok huzur bulduğumuz bir yer vardır. Tam da bu huzuru yakalamak için evlerimizi ‘yuva’ sıcaklığı ile dekore etmemiz şart. Ana mobilyalar dışında evimize dekorasyon detayları ile hem rahatlık hemde şıklık kazandırmaya çalışırız. Crate and Barrel mobilya markası ürün yelpazesi içinde her evde ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitte ev aksesuarı mevcut.

Özellikle markanın dolap ve rafları çok kullanışlı, her eve tavsiye edilir.

Yeni Evliler Tarzlarını Yansıtıyorlar !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu