BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Samsung Çeyiz Paketi Kazandırıyor

Samsung beyaz eşya markasının son yüksek teknoloji çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimadan oluşan oluşan Çeyiz Paketi , evlenecek çiftlere Antalya’ya gidiş dönüş uçak bileti ve Voyage Belek’te her şey dahil romantik bir balayı fırsatı sunuyor.

 

Samsung’dan Çeyiz Seti Tercih Edene Balayı Hediye
Samsung’dan Çeyiz Seti Tercih Edene Balayı Hediye

Markanın çeyiz seti çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve klimadan oluşuyor ve alanlara unutamayacakları bir tatil hediye ediyor.

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Çeyiz listesi oluştururken ilham kaynağınız …

Çeyiz listesi alışverişinizde ilham kaynağınız Crate and Barrel olsun ! Crate and Barrel markası yatak odası takımınızı hazırlamanız için tüm ayrıntıları düşünmüş. Crate and Barrel’dan yatak odalarınıza ferahlık veren nevresim takımları Günümüzde artık evinizi yuvaya dönüştürken, mutlaka fonksiyonelliği ve tasarımı da gözardı edemezsiniz.Yeni ev kuracak olanlar için bu mükemmel uyumu sunan Crate …

Samsung’un son teknolojik beyaz eşya ürünleri içeren Çeyiz Paketi ile yeni evlilik hazırlığı içinde olan çiftler, Voyage Belek’te her şey dahil bir balayının keyfini çıkarıyor.

Akıllı telefonlarla kontrol edilebilen çamaşır makinesi, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda uzaktan denetimi mümkün hale getiriyor.

Markanın, kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran çarpıcı yeni inovasyonlarının bir diğer örneği olan yenilikçi AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi, ana kapağın üst kısmında bulunan ve yıkama döngüsü boyunca istendiğinde fazladan deterjan hatta ek giysi eklemeyi de mümkün hale getiriyor.

Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi‘ne sahip Samsung çamaşır makinesi, her gelin adayının tercih edeceği düşük sıcaklıklarda dahi en zorlu lekelerin çıkarılmasını ve enerji tasarrufu elde edilmesini sağlıyor.

12 litre su tüketimiyle diğer makinelere oranla çok daha tasarruflu olan Samsung bulaşık makinesi, A+ sınıfı enerji tüketimiyle de verimlilik sağlıyor.

[g1_button link=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/markalar-dizini/wpbdp_category/ceyiz/” linking=”new_window” size=”l” type=”wide” style=”solid” text_color=”#000000″ border_color=”#8224e3″ background_color=”#ffffff”]Tanınmış Çeyiz Markaları için TIKLAYIN![/g1_button]

Samsung buzdolabı, Twin Cooling Plus Teknolojisi ile yüzde 70 oranında nemlilik sunarak içerisindeki sebze, meyve ve gıdaların uzun süre tazeliğini korumasını sağlıyor. Kokuların birbirine karışmaması için buzdolabı her bölmeyi ayrı ayrı soğutuyor. Bu sayede 5 ayrı moduyla evde herkesin ihtiyaçlarına göre soğutma fırsatı yaratan ve antibakteriyel koruyucusuyla her zaman hijyenik ve temizlik sunuyor.

Zamansız tasarımıyla Samsung klima, güçlü soğutma seçeneği ile havayı hızla soğutuyor, oda sıcaklığını aynı kalması için otomatik olarak kendisini ayarlıyor.

Enerji tasarrufu sağlayan EER 10.1 içeren üstün teknoloji dijital invertörü ile fark yaratan klima, solo kullanıcı modu ile kompresör kapasitesinin daha az kullanılmasıyla enerji tüketimini en düşük seviyeye çekebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu