BültenlerDüğün Hazırlıkları

Düğün Pastanız Tektekçi’den …

Düğün Pastanız Tektekçi’den …

Düğünlerin en renkli üyesi Göçebe Tektekçi !

Gece hayatının tanınmış münhasır mekanı Tektekçi, artık düğün organizasyonları için sıra dışı sunumları ve bitmeyen eğlencesini Göçebe Tektekçi olarak taşıyor.

Tektekçi’nin leziz shot’larının yanı sıra, long drink alternatifleri ile düğününüze farklı bir cazibe ve renk katmak isterseniz, sizin için bambaşka bir eğlence başlıyor.

Düğününüzde harika içkilerin sıra dışı sunulmasına ne dersiniz ?

Göçebe Tektekçi shot geleneğin ilk temsilcilerinden ve artık her düğün organizasyonu ve özel kutlamalarda arzu edilen tüm bar hizmetlerini sağlıyor.
Göçebe Tektekçi düğün konseptinize uygun long drink, shot veya alkolsüz kokteyller gibi farklı servis hizmetleri sunuyor.

Göçebe Tektekçi shot geleneğin ilk temsilcilerinden ve artık her düğün organizasyonu ve özel kutlamalarda arzu edilen tüm bar hizmetlerini sağlıyor. Sizin düğün konseptinize uygun long drink, shot veya alkolsüz kokteyller gibi farklı servis hizmetleri sunuyor. Shot’lar her zamanki gibi Tektekçi’nin sıra dışı ruhunu taşırken, konuklarınızı eğlendirerek, içki sunumlarını deney tüplerinde, şırıngalarda, reçel şişelerinde, huni ve balonlarda servis ediyor. İçkilerin sunulduğu tepsilerde çok ilgi çekici oluyor, örneğin sörf tahtası, tahtırevan, kaykay, snowboard gibi düğün temasına uygun seçilen tepsiler profesyonel hizmet ekibi tarafından neşeli bir şekilde misafirlerinize sunuluyor.

Düğünlerin en çok talep edilen long drink’lerde, gerçek satsuma, çikolata, passion fruit, damla sakızı ve frambuaz kullanılıyor. Düğününüzde farklı bir sürpriz yapmak isterseniz, Tektekçi Göçebe size shot ‘lardan oluşan katlı bir düğün pastası servis ediyor. Eğer gelin adayı da sizin gibi biraz muzip bir kişiliğe sahip ise, shot düğün pastası eğlencenize renk katacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu