BültenlerDüğün HazırlıklarıUncategorized

Kır Düğünü ile romantik aşkınızı doğaya taşıyın…

Kır Düğünü ile romantik aşkınızı doğaya taşıyın…

Riva’s Club Ömerli , büyük şehrin gürültüsünden uzakta, doğa ile iç içe, ama yine İstanbul’un içinde.

Yaz geldi, kırlarda düğünü mevsimi açıldı!

İster minik bir yazlık veya salaş bir köy bahçesinde, ister şık bir otelin yeşil çimlerinde olsun, kırlarda yapılacak  bir düğününden daha romantik ne olabilir ki ? Zaten bu aylarda gelin ve damat adaylarının tercihleri kır düğünlerinden yana oluyor.

Güzel pırıl pırıl güneşin ve bahar havasının sıcaklığından faydalanmak isteyen gelin ve damatlar doğa ile iç içe olan ortamları düğün mekanı olarak benimsiyor.

Bu konuda eminim herkes benimle aynı fikirde olacak; Kır düğünleri diğer kapalı düğün mekanlarına göre daha çok romantizmi içinde barındırıyor.

Eğer yakında sizin de bir düğün organizasyonunuz varsa ve gönlünüzden geçen bir kır düğünüyse Riva’s Club Ömerli, masal gibi hayalinizi gerçekleştirmek için sıcacık, samimi, bir ortam sunuyor. Riva’s Club 22 dönüm üzerine kurulu, yüzme havuzuyla, göz alıcı peyzaj düzenlemesi ile düğün konuklarınıza geniş konaklama alanı sunuyor.

Yemyeşil bir ortamda, bahar kokulu çiçekler ile düzenlenmiş masalar, meşaleler, fener ve mumlar gibi süslemeler ile düğün pastanızın konseptinize uygun renk seçimi ile tamamlayarak, yılın en şık kır düğününü yapmanız mümkün !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu