BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Huzurlu küçük dekorasyon fikirleri

Huzurlu küçük dekorasyon fikirleri

Sonbaharın gelmesi ile evlerimizde küçük de olsa dekorasyon değişiklikleri yapmak isteriz. Büyük bütçelere gerek duymadan da bunu yapabileceğinizi aktarmak istedik.

Yeni yılda evinize mumlar ile farklı bir hava katın !

Evlerimizde zaman zaman değişiklikler yapmak isteriz, hele yeni yıl yaklaşırken ev dekorumuz ile mutlaka biraz oynamak isteriz.

Bu değişiklikleri yapmak için en kolay yolu, çeşitli mumları dekoratif olarak mekanlarımıza yerleştirmekten geçiyor. luksbazaar.com adresinde çok çeşitli vanilya, greyfurt, paçuli, lavandin, tarçın ve sandal ağaçı kokulu mumlar bulmanız mümkün.

Mumların kokuları ile mekanlarınıza yaratacağınız taze ve mistik hoş bir hava olacaktır.

 

Dekorasyonunun bir parçası haline gelen farklı kokulara sahip dekoratif mumlar ile hem koku hem de dekorasyon zevkinizi yansıtabilirsiniz.
Mekanlarınızın havası değişsin

 

”Mood by Christofle” ile zarif davet sofraları

Dünyaca ünlü Fransız Christofle markasının şık sofra takımları ile mükemmel yenilikler sunuyor. 2016 desen tasarımlarında modern çizgiler öne çıkıyor.

Christofle markasının 1800 ‘lü yıllarından gelen tasarım ustalığı herkesi büyülüyor. Konuklarımıza davet sofralarında sunduğumuz ”Mood by Christofle” çatal-bıçak takımı çok şık ve modern özelliği taşıyor.
Markanın zarifliği ve göz alıcı tasarımları sofralarda bir sanat eseri olma havası veriyor.

Zarif sofra takımları ve gümüşleri ile şıklığın simgelerinden sofra aksesuar markası Fransız Christofle, yeni ürünü Mood by Christofle ile çok farklı ama her zamanki gibi göz alıcı bir yenilik sunuyor.
Christofle zarafetinin modern çizgilerle buluşması “Mood by Christofle”

Konuklarınız olmadan olmaz…

Hayatımızın en önemli ve güzel zamanlarını evlerimizde misafirlerimizi ağırladığımız zamandır.

Crate and Barrel’den Evlilik Hediye Listesi kolaylıkları.  Son yıllarda dışarıdaki eğlencelerimiz artık evlerimize taşındı, bir çok insan bu konuda bizimle hemfikir olacaktır . Hele çocukluğumuzda arkadaşlarımız ile sabahlara kadar dertleştiğimiz, samimi ortamları kim unutabilir ki ? Koyu sohbetlerin olduğu akşam yemekleri , veya yazlıklarımızda yaşadığımız neşeli sabah kahvaltılarını kim özlemle hatırlamaz.

İşte şimdi misafirlerinizi evlerinizde rahat ettirmeniz için gereken A’dan Z’ye kadar herşey Crate and Barrel‘da.

Renkler, insanlar üzerinde oldukça etkilidir.
CRATE AND BARREL EVLİLİK HEDİYE LİSTESİ: “MİSAFİRSİZ OLMAZ”IN M’Sİ

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu