BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Çeyiz seti hazırlığınız , düğün sofranız ile tamamlansın !

Çeyiz seti hazırlığınız , düğün sofranız ile  tamamlansın !

Hayalleri süsleyen çeyiz seti LAV ile tamamlanır!

Yeniliğe ve özgünlüğe yer açmak isteyenlerin düğün davet sofralarında tercihleri LAV’dan yana oluyor.

Hayalleri süsleyen çeyiz seti LAV ile tamamlanır!
Çeyiz seti hazırlığınız , düğün sofranız ile tamamlansın

Baharın gelişiyle, düğün mevsiminin açılması yoğunlaşan çeyiz alışverişleri için LAV sofra camı markası farklı öneriler sunuyor.

Rüya gibi düğün sofraları şık ürünlerin sıra dışı kullanımlarıyla zenginleştirebilmeniz için LAV , düğün heyecanınıza ortak oluyor.

Günümüz modern tasarımlarıyla göz dolduran LAV markası, düğün davet sofralarında kendi özgün ürünleriniz ile yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz farklı öneriler sunuyor.

Kır düğününüzde konumlandıracağınız şık bir meşrubat büfesinde, Galata, Roma ve Lune meşrubat bardakları kullanarak, geniş formu sayesinde bol buzlu sağlıklı ve ferahlatıcı lezzetler hazırlayıp, konuklarınızı serin yaz tadlarıyla buluşturabilirsiniz.

Çeyiz setiniz için vazgeçilmez olan başka bir neşeli kreasyon Masal ve Rosa koleksiyonları.

LAV çiçek desenli modelleri ile baharın gelişini kutlarken, canlanan doğanın enerjisini camın ışıltısıyla buluşturuyor.

Davet sofralarınızı Masal ve Rosa koleksiyonlarının canlı renkleriyle çiçek açtırabilirsiniz.

2016 Düğün sofrası trendlerinde tasarlanan dantel ve çiçek motifli bardak setleri, çay bardakları ve şekerlikleri her gelin adayının çeyiz seti tercihi oluyor.

LAV Likör bardaklarınikah şekerlerinin sunumu için kullanılabileceğiniz gibi , düğün sofranızı renklendirmek için kadehlerin içine çiçekler koyularak, estetik ve tasarım bir araya getiren LAV, göz kamaştıran sofra takımları ile düğün ve özel davetlerinize yepyeni önerilerde bulunuyor.

İnce belli bardak , bildiğiniz gibi Türk çay kültürünün vazgeçilmezidir.
Zeynep Fadıllıoğlu tarafından hazırlanan LAV Mija Koleksiyonu

Yakın zamanda ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından hazırlanan LAV Mija Koleksiyonu‘nu çeyiz alışverişinde bulunan gelin adayları yanı sıra , yeni evlilere ev hediyesi arayışında olanlara hatırlatmak isteriz.

İnce belli bardak , bildiğiniz gibi Türk çay kültürünün vazgeçilmezidir. Tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu, sofralara yenilik ve estetik getiren LAV için hazırladığı bu yeni koleksiyonla, Türk çay kültürünün köklü estetik ve ergonomik özelliklerini geleceğe taşıyor.

Çay tiryakilerinin vazgeçemediği ince belli bardaklarla çayın ideal lezzet ve sıcaklıkta içilmesi sağlanırken, tutuş rahatlığı da sağlanmış oluyor. Bunun yanısıra geniş bardak altlıkları, çayın yanına servis edeceğiniz kurabiyeler için tabak görevi sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu