Düğün HazırlıklarıBültenlerFuarlar

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri….

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri….

Yeni bir ev tutmak, belki satın almak… Evin dekorasyonu, mobilya takımları seçmek, satın almak… Evlilik hazırlıkları telaşındaki gelin ve damat adayları için heyecan dolu günler. Eminiz çevrenizdeki herkes bir şeyler söylemekte… Bu tatlı telaş içerisinde size bir nebze olsun yardımcı olabilmek için ev dekorasyon fikirleri hakkında bir bülten hazırladık. Umarız yardımcı olur…

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

Daha konuya başlamadan içinde bulunduğumuz hafta önemli bir mobilya fuarı haberi vermek isteriz…

Pozitif Fuarcılık A.Ş. ve MOSDER işbirliği ile organize edilen Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı 12 kasıma kadar CNR EXPO Yeşilköy’de ziyaret edilebilir. Türk mobilya sanayiinin saygın  mobilya markaları burada ziyaret edilebilir.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

Yatak odası takımları, ev tekstili ve yatak konusunda dünyaca tanınmış Yataş Grup fuarda ziyaret edilmesi gereken mobilya markalarından.

Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markaları ile İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçilerin uğrak noktalarından olan Yataş Grup, üç markası ile adeta şov yaptı.

[g1_message type=”warning”]

Tanıtım yazılarınızın, haber bültenlerinizin bu alanda yayınlanması için hemen arayın!

[/g1_message]

Ev dekorasyon fikirleri için bulunmaz kaynak olan Enza Home, fuara özel olarak tasarlanan dokuz yeni seri ile hem  minimalist hem de modern olmakla birlikte retro hissettiren oturma grubu ile ziyaretçilerden tam not aldı.

Grubun uyku ürünleri konusunda tanınmış markası Selena, bu yıl ilk defa ürettiği mobilya modellerini fuarda sergiledi. Üstün yay teknolojisiyle ürettiği yatak modelleri beğeni topladı.  Özellikle  Free Zone ve No – Turn teknolojisine sahip yataklar dikkat çekiciydi. Free Zone teknolojisi ile üretilen yataklarda, çiftler yatakta hareket ettiklerinde diğeri rahatsızlık duymuyor. No – Turn teknolojisi ile üretilen yataklarda ise yatağı çevirmeden devamlı kullanım sağlanabiliyor.

Yataş Grubuna ait son marka Yataş Bedding ise yatak modeli ve bazalarıyla çağ atlıyor. Move Up Master Hareketli Baza ile uyku bozukluğu, horlama, kalp rahatsızlığı, reflü gibi bir takım sağlık sorunları bulunan kişilere “kaliteli uyku” sağlıyorlar. Çarşafın altına konan  Uyku Takip Cihazı ise kişinin yatağa yatışından, sabah kalkışına kadar olan tüm bilgileri (kalp atış hızı, horlama, vücut ısısı) veri haline çevirebiliyor.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

 

İstanbul Mobilya Fuarı’nda ülkemizin ünlü mobilya markası Mondi’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Hızlı bir büyüme trendi içindeki ünlü mobilya markası fuarda  mobilya takımları olarak koltuk takımları, köşe takımları, yemek ve yatak odaları sergilemekte. Konusunda kendini sürekli yenileyen marka, gerek modern, gerekse avangart ve vintage tarzında modelleri ile ev dekorasyonu konusunda bir çok sıkıntınızı ortadan kaldıracak. Mondi, Ar-Ge ekiplerinin hummalı çalışmaları neticesi ürünlerinde sizi son teknoloji ile tanıştırmakta. Akıllı telefonunuz ile kumanda edebileceğiniz baza, vücudunuzun nem ve sıcaklığını dengeleyerek size rahat ve sağlıklı bir uyku sağlayan yatak . Bitmedi.. Bunların yanı sıra aynı zamanda yatak olabilme özelliği bulunan koltuk takımları mutlaka incelemeniz gereken ev dekorasyon ürünleri.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

Furniture İstanbul – İstanbul Mobilya Fuarı katılımcılarından ünlü mobilya markası İstikbal, iki standla birlikte ziyaretçileri ağırlıyor.

Türkiye’nin lider mobilya markası İstikbal Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Ocak, hedeflerinin 2023 yılında dünya mobilya üreticileri arasında ilk üç arasında yer almak olduğunu belirtti. Fuarda özellikle  “self cleaning” isimli yatak teknolojisi ile iddialı olduklarını açıkladı. Bu teknoloji ile yatak kendi kendini temizlemekte böylece uykunun en temiz halini yaşamak mümkün olmakta.  Yatak ve uyku teknolojileri haricinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımları 2018 kreasyonlarını yine firmanın standlarında bulabilirsiniz. Halı ve ev tekstili ürünleri yeni evlenecek çiftler için mutlaka incelenmesi gerekli ürünlerden.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

Furniture İstanbul Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu.

MOSDER – Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği ve CNR tarafından düzenlenen fuarda Yataş Grup, Enza Home, Yataş Bedding ve Selena markalarıyla toplam on ödül kazandı. Fuar katılımcısı 36 markanın 111 tasarımı değerlendirildi.  Yemek Odası, Dinlenme- Oturma Odası, Yatak, Tamamlayıcı Mobilya ve Aksesuar ve En İyi Stant kategorilerinde birincilik Yataş Grup markalarının oldu.  Oturma – Dinlenme kategorisinde MEROPE adlı ürünüyle SELENA birinci olurken, genç odası kategorisinde LOFT adlı ürünüyle ALMİLA birinciliğe layık görüldü.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri

 

Geçtiğimiz yıllarda hayli popüler olan duvar kağıtları değişen dekorasyon trendleri ile birlikte tekrar aranan ev dekorasyon ürünü haline geldi.

DU&KA duvar kağıtları, sınır tanımayan tasarım ve renk seçenekleriyle, yaşam alanlarınıza renk katıyor. DU&KA duvar kâğıtları Non-wowen kâğıtlardan üretilmekte ve FSC ve CE belgelerine sahip bulunmakta. Duvar kağıtlarının uygulama kolaylığı, kolay silinebilir olması ve sökülmesi gerektiğinde leke bırakmaması yeni ev dekorasyonu yapacaklara avantaj sağlamakta.

Yeni evlenecekler için ev dekorasyon fikirleri
Ev dekorasyon fikirleri – Double SALOON

 

Ülkemizde ilk ve tek hareketli mobilya üreticisi olarak ün kazanan Gaysan, markası MULTİMO ile gerçekten inanılmazı gerçekleştiriyor.

Özellikle stüdyo ve 1+1 dairelere bir oda daha ekleyen Double SALOON kapalı halde iken bir televizyon ünitesi vazifesi görmekte. Ancak on saniye gibi kısa bir süre içerisinde açılarak salonu bir yatak odasına dönüştürüyor. Küçük yaşam alanlarına fonksiyonellik katarak maksimum fayda sağlıyor. Böylece misafir ağırladığınız salonu çok basit hareketlerle, zahmetsizce üstelik on saniyede yatak odası haline getirebiliyorsunuz. İhtiyaç duyulan çok sayıda mobilyanın görevini tek başına görerek hem paradan hem alandan tasarruf sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu