Makaleler

Nikah Şekerleri ve Düğün Hediyeleri

Nikah şekerleriniz  veya minik düğün hediyeleriniz ile misafirlerinize bu anlamlı gün ve gece için teşekkür etme olanağını bulabilirsiniz. Tabii ki burada dikkat etmeniz gereken,  düğün konseptinize uygun bir hediye seçmektir.

Uygun renkte seçilmiş bir hediye aynı zamanda masa dekorasyonunuza uyum sağlayacaktır. Belki de alışagelmiş nikah şekeri yerine , misafirlerinizin çok uzun süreli kendi evlerinde kullanabilecekleri ve böylece her zaman bu güzel düğününüzü hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Biz size bazı seçenekleri sunmak istedik:

Pembe dekorlu ve sadece sizin düğününüzü çekecek küçük kameralara ne dersiniz, her misafir kendi kişisel bakış açısından resimlerini çekebilecek ve evine götürebilecek.

Belki ,misafirlerinize daha kullanışlı bir hediye etmek istersiniz.  Minik bir rendeye ne dersiniz ? Limon, kaşar veya parmesan için mükemmel bir rende. Misafirleriniz kesinlikle memnun olacak.

Mevsim Yaz…düğününüzü açık hava da planlıyorsunuz. Belki zarif bir yelpaze konuklarınızı serinletmek için çok uygun olabilir. Konuklarınız size minnettar kalacaktır.

Düğünler her zaman romantik olacaktır, bunu belki en iyi yansıtan , gece limanda gördüğünüz bir yelkenlidir. Bunun için minik sevimli camdan yapılmış yelkenli mumluklar konuklarınız için uygun olabilir.

Bundan sonra birlikte kurduğunuz bu evlilik ile mükemmel çift oldunuz . Evlerimizde kullandığımız ‘‘tuz ve biberlik” gibi  sizde ayrılmaz bir parça olacaksınız. Belki bu anlamlı hediye ile,  düğününüzde misafirlerinize hediye edeceğiniz tuz ve biberlik ile pekiştirebilirsiniz.

Belki de bu sevimli krom kaplı şişe açacağı ve tıpası ile ne kadar önemli bir bağınız olduğunu vurgulayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu