BültenlerGelin Adayları İçinUncategorized

Yeni sezonda kadın iç giyim modası …

Kadın iç giyim … Kadınların özel dünyasını yansıtan iç giyim modası yeni sezonda çok hareketli.

Anlaşılan dantel bu yıl da kadınların vazgeçilmezi …

Debenhams, iç giyimde tarzından ödün vermeyen kadınlar için gecelikten babydolle uzanan geniş bir yelpazede hazırladığı koleksiyonla onları özel günlere hazırlıyor.

Debenhams kadınlar için rahat bir iç giyim koleksiyonunu oluştururken stilden vazgeçmemiş. Dantel , her zaman olduğu gibi gecelikten babydolle etkisini hissettirmekte. Dantel jartiyer takımlar ise kadının günün her dakikasında kendisini seksi hissetmesini sağlıyor.

Debenhams tasarımcıları kadının gece şıklığını da unutmayarak gecelikten kimonoya erkekleri baştan çıkartacak detayları kullanmayı ihmal etmemişler.

 

İster uzun ister kısa her zevke uygun saten gecelikler cezbedici detaylarıyla farkını ortaya koyuyor.
Tasarımcıların imza attığı Debenhams koleksiyonu tüm kadınları baştan çıkarmaya hazır!

 

İç giyimin vazgeçilmezi dantel yine başrolde yerini alırken farklı formları gecelikten babydolle kadar her parçada koleksiyonda etkisini hissettiriyor.
Stil ile rahatlığı buluşturan Debenhams iç giyim koleksiyonu, çekiciliği de ön planda tutuyor.

 

 

Kadın iç giyim…

Türkiye’nin trend yaratan moda markası Koton Lingerie , 2015 – 2016 Sonbahar- Kış Koleksiyonunda kadının şıklığını iç giyimle tamamlıyor.

Koton Lingerie’de danteli kadının bir silahı gibi kullanmış. Sezonun öne çıkan renklerinden siyah, dantel braletler ve pudra renkleri ile birleştirilmiş siyah dantel kontürlü balkonetler, 2015-2016 Sonbahar- Kış iç çamaşırı modasının klasik modelleri olmaya aday.

Koton_Lingerie

Saten, bu sezon mat dokuların hakimiyetini ele geçirmişe benziyor. Kırmızı ve Barbie pembesi satenler üzerine dantel işlemeli takımlar koleksiyonda iddialı durumdalar.

Siz de sadece dış görünüşünüze değil, aynı zamanda da iç görünüşünüze önmem veriyorsanız sizi için de faydalı bir makale olduğunu umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu