Makaleler

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik ile ilgili belki de en stresli anlar düğün ve teklif anlarıdır. Evlilik teklifi fikirleri almanız, yaşayacağınız stresi azaltmanız anlamına gelir. Stresiniz ne kadar az olursa, teklifinizin güzellik derecesini de o kadar ön plana çıkarabileceğinizi unutmayın.

Teklifinizi etmeden önce detaylı bir araştırma yapmak için burada olduğunuzu biliyoruz. En güzel evlilik teklifleri arasından karakterinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Malum önümüzde ne zaman biteceği bilinmeyen bir pandemi süreci olduğu için, bu dönemde riski sıfıra indirmek adına, fazla kalabalığa girmeden, evde romantik bir teklif bile hazırlayabilirsiniz.Eşine Az Rastlanır Evlilik Teklifi Örnekleri

Uçaklar, gemiler ve benzeri lüks araçların hepsi, teklif edilirken kullanıldı. Hatta evlilik teklifi fikirleri için özel olarak senaryo yazanlar bile var. Adeta bir filmmişçesine teklife çalışıp, teklif zamanı geldiğinde usta oyuncular edasıyla, senaryoya uyan nice arkadaş grubu bulunmakta.

Eşine benzerine az rastlanır, güzel teklifler listesi;

  • Çift olarak birlikte aktivite yaptığınız sırada, yaptığınız aktivitenin sona ermesiyle birlikte, sevdiğiniz insana sürpriz bir teklif yapmış olmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise, puzzle ile evlilik teklifi yöntemini deneyebilirsiniz.
  • Denizde gezinmeyi sevenlerden misiniz? O zaman Boğaz Köprüsü’nün altından geçerken evlilik teklifinizi, güzel bir biçimde tekne veya yatta edebilirsiniz.
  • Yaşanmışlıklardan yola çıkarak, sadece ikinizin bildiği ve sevdiği bilgileri bir araya getirip, evlenme teklifi edebilirsiniz.  • Şu süreçte fazla bütçeniz veya teklif üzerine yapılacak olan ek planlamalara vaktiniz yoksa, sevdiğinize fotoğraf çekinirken evlilik teklifi Bu sürecin yapımı oldukça klasik ve bir o kadar da basit. Dışarıda yürürken önceden planladığınız yerde durun ve yoldan geçen(normalde planladığınız) kişiye telefonunuzu uzatıp, sizlerin fotoğrafını çekmesini isteyin. Kadrajda sizlerin arka tarafında belirgin olacak şekilde “ Benim ile evlenir misin?” sorusunun yer aldığı bir pankart açtırın. Sonra fotoğrafta nasıl çıktığınızı sevgiliniz ile birlikte kontrol edin.

En Kötü Evlilik Teklifi Fikirleri

Bu alt başlığı kısa ve öz tutma fikrindeyiz. En kötü evlilik teklifi fikirleri arasında dürümcü de dürüm yerken evlilik teklifi yapmak ilk sırada geliyor.

Sonraki sıralarda ise yemeğin içine yüzük koyma ve benzeri davranışlar geliyor. Bunlardan uzak durarak daha sade biçimde evlilik teklifi yapmanız sizlerin yararına olacaktır. Bu fikirler yerine daha sade fikirler, daima daha iyidir.Evlilik teklifi yapma düşünceniz olduğundan bundan sonraki aşamaları da düşünerek, düğün ve evlilik hazırlıkları hakkında daha fazla makale okuyabilir, aynı zamanda geçeceğiniz aşamalarda nasıl bir hazırlık yapmak istediğinize Pinterest hesabımız aracılığıyla görsel fikir sahibi olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu