Makaleler

Smokin: Özel davetler için kullanılabileceği gibi smokin damatlık olarakta tercih edilebilir.

Smokin: Özel davetler için kullanılabileceği gibi smokin damatlık olarakta tercih edilebilir.

Eğer bir davet veriyorsanız, yine özel bir organizasyon içerisinde yer alacaksanız smokin sizin içinde ideal olacaktır. Eğer gerçekleşen davet resmî bir davet ise, veya kıyafet zorunluluğu var olan bir organizasyon ise; davetiyede bahsi geçen “Black Tie” bildiğimiz adı ile smokin, gecenin şıklığını ortaya çıkarmanızı sağlayacak ve aynı zamanda bulunduğunuz ortamın resmiyetini de koruyacaktır.

Düğünlerde sıklıkla görülen tek düze giyilen smokin damatlık modelleri dışında çeşitli mağazaların, moda evlerinin kendi tasarımları olan smokinlerde mevcuttur. Ülkemizde henüz smokin sıklıkla giyilmese bile, bu sadece bir alışma sürecidir.
Ünlü mağazaların Türkiye’de bulunan şubelerinde ve ya yerel mağazalarımızda tasarlanan smokinler ise bizim smokin trendinin dışında kalmamızı engellemekte ve dünya trendini kolayca yakalayabilme fırsatı oluşturmaktadır.
2015 smokin modası adından söz ettirecek ve  oldukça iyi parçalarla bu yıla gireceğimizi söyleyebiliriz. Ünlü mağazaların 2015 smokin modelleri içerisinde indirimde olan ürünleri mevcut.  İndirimde olan ve ya ünlü mağazaların satışlarını yaptıkları ürünleri sizler için aşağıdaki listede sıraladık.
Kiğılı Mağazasından İndirimde Olan Smokinler
Şal Yaka Slimfit Smokin: 998₺ yerine 240₺
Sivri Yaka Slimfit Smokin: 999₺ yerine 240₺
Şal Yaka Smokin: 998₺ yerine 240₺
Mono Yaka Klasik Smokin: 999₺ yerine 240₺
Kiğılı mağazasında güncel fiyatlar bu şekilde. Tüm smokinlerin şu sıralar ortalama fiyatları en fazla 300₺ civarında ve bu ise bir smokin için kesinlikle uçuk bir fiyat değil.
Pierre Cardin Mağazasında Smokinler
Pierre Cardin, takım elbise konusunda oldukça geniş bir ürün gamına sahip olsa bile, çok fazla smokin modeline sahip olmadığı söylenebilir. Birkaç çeşit beyaz ceketli ve birkaç çeşitte standart smokini ile satış yapan Pierre Cardin kalitesi ile ön planda ve fiyatları biraz daha yüksek tutmuş durumda.
Klasik smokin takımları  562₺ civarından başlamakta ve bu fiyat modellere göre yükselerek devam etmekte. Ayrıca var olan takımınız için gömlek temin etmek isterseniz ise smokin gömleklerini 150₺ gibi fiyata buradan bulabilirsiniz.
Network Mağazasından Smokinler
Network mağazası indirimleriyle ve yeni sezon ürünleri ile dikkat çekiyor. Yeni sezon ürünleri içerisinde farklı renk seçenekleri ile smokinler sunan Network aynı zamanda kendinden desenli smokinlerindeki indirimleri ile de smokin almak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.
Network mağazasının fiyat listesi ise şu şekilde;
Lacivert Klasik Smokin: 1.495₺
Siyah Klasik Smokin: 1.495₺
%100 Yün Smokin Takım: 1.295₺
Fileto Cepli Smokin Takım: 478₺
Kendinden Desenli Smokin Takım: 478₺
Eğer güzel bir smokin almak istiyorsanız, yukarıdaki seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik size en yakın alışveriş merkezinden alabileceğiniz gibi internetten online siparişte verebilirsiniz. Fakat yine de alışveriş merkezinden temin ederim diyorsanız, size en yakın şubeyi önce telefon ile arayıp ürün stoğunu kontrol etmenizde fayda var.
Keyifli alışverişler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu