Makaleler

Sevginizi Evlilik Teklifi Yüzükleri ile Gösterin

Evlilik teklifi fikirleri arasından, sana en çok hitap edeni seçtikten sonra, sıra geldi yüzük seçimi yapmaya. Evlilik teklifi fikirleri arasından hala seçimini yapamadıysan, evlilik teklifi fikirleri makalemizi okuyabilirsin. Evlilik teklifi yüzükleri ile sevginizi, sevdiğiniz kadına belli edebilirsiniz. Genellikle tektaş pırlanta yüzükler evlilik için tercih edilen yüzükler arasındadır.

Kimi tektaş yüzükler tek şeritli tasarıma sahipken, son yılların modası çift şeritli tektaş yüzüklerde. Elbette bir yüzüğün maliyetini belirleyen en büyük etken, üzerinde bulunan değerli taştır. Fakat son dönem tasarımları da neredeyse taşlar kadar maliyet artırıcı derecede güzeller.

Evlilik teklifi yüzükleri evlilik teklifi için olmazsa olmaz denilecek kadar da önemlidirler.Uygun Fiyatlı Evlilik Teklifi Yüzükleri

Evlilik teklifi edeceksiniz fakat henüz aşırı bir birikim sahibi değilseniz endişe etmenize gerek yok. Yazımız sayesinde sizlerde evlilik teklifi yüzükleri uygun fiyatlar arasında bulunan modelleri öğreneceksiniz.

  • Yüzüğün ucunda duran değerli taşın karat oranı ne kadar yüksek olursa (değerli taşın saflık oranı) yüzüğün fiyatı da o kadar artacaktır. Daha düşük saflık oranına sahip yüzüklerden tercih ederseniz, maliyeti düşürebilirsiniz.
  • Tasarımsal olarak da klasik tasarımlara yönelmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Özel tasarımlar, indirim dönemleri hariç, klasik tasarımlara nazaran oldukça yüksek fiyatlara satılmaktadırlar.
  • Eğer bütçeniz çok aşırı kısıtlı, yüzük için neredeyse hiç paranız bulunmuyorsa, ucunda bulunan değerli taşın gerçek olmadığı modellere de yönelebilirsiniz.Özel Tasarım Evlilik Teklifi Yüzükleri

Tasarımsal açıdan eşi benzeri çok fazla olmayan, sınırlı sayıda üretilmiş yüzükler de bulunmaktadır. Evlilik teklifi yüzükleri arasında hemen hemen en pahalı fiyatlandırmaya sahip olan yüzükler, özel tasarıma sahip evlilik yüzükleridir.

Bir yüzüğün özel tasarım olması demek, bir tasarımcı tarafından özel olarak dizayn edilmiş ve üretime sunulmuş veya doğrudan bir kişi için tasarımcı tarafından, tasarlanmış yüzük demektir. Özellikle sevdikleri için ayrıcalıklı bir evlenme teklifi yapmak isteyenler, özel tasarım yaptırabilirler. Yaptıracağınız özel tasarımın fiyatı daha fazla olsa bile özel tasarım evlilik yüzükleri içerisinde, sizlerden izler taşıyabilirler.

Uygun Fiyata Özel Tasarım Yaptırmak Mümkün Mü?

Uygun fiyatlara da özel tasarım yüzükler yaptırmak mümkün mü? Sorusuna verilebilecek en güzel yanıt, ne evet ne de hayır, olacaktır. Evlilik teklifi yüzükleri uygun fiyatlar arasında alabileceğiniz modelin iç kısmına, isimlerinizin baş harflerini yazdırabileceğiniz birkaç firma bulunmakta. Bu firmaları tercih ederek, kısmen özel tasarıma sahip yüzükler elde edebilirsiniz.

Fakat yüzükler aşırı derece çok üretildikleri için, özel tasarım olma anlamını sadece sizler için taşıyacaklardır. İçerisine bakmadan yüzüklerin size özel olduğu anlaşılmayacaktır.Aşırı Pahalı Evlilik Teklifi Yüzükleri ve Tasarımları

Pahalı evlilik tekliflerine, genellikle pahalı yüzükler ile eşlik edilir. Evlilik teklifi yüzükleri pahalı fiyatlandırmalara sahip olanlarının büyük bir kısmı, özel tasarım ürünlerden oluşmaktadır. Doğrudan bir tasarımcı ile çalışabileceğiniz gibi, kimi tasarımcıların sınırlı sayıda ürettikleri koleksiyon ürünlerden de tercihinizi yapabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yüzükleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sadece evlilik teklifi için değil, genel olarak yüzük seçerken de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Evlilik teklifi yüzük seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerin başında, kişinin parmak ölçüsüne uygun olacak yüzüğün seçimini yapmak gelir.

Kişinin tarzına uygun olan yüzük seçimleri yapmak da, kişiye ne kadar değer verdiğinizin ve teklif için emek harcadığınızın göstergesi olarak algılanacaktır.

Bunların yanında isterseniz bir de sizlere örnek verelim.Evlilik Teklifi Yüzükleri Altınbaş’tan

Evlilik teklifi yüzükleri günün anlam ve önemini en şık şekilde belirtir. Sevdiğinize alacağınız evlilik yüzüklerinin kalitesi ve işçiliği aynı Altınbaş gibi mükemmel ve kusursuz olmalı. Altın, gümüş ve bronz renklerinde sahip olabileceğiniz evlilik yüzükleri, hayatınızın en unutulmaz anlarında yanınızda olacak yegâne parçadır. Ayrıca sadece yüzükle kalmak istemeyenler için çeşitli setler de mevcuttur. Bu setlerde de isteklere göre daha detaylı veya daha sade olabilmektedir. Daha sade olanlar kolye ve küpe takımı sunarken, daha kapsamlı olanlar ise küpe, kolye ve bilezik üçlüsünü sizlere sunmaktadır.

Altınbaş evlilik teklifi yüzükleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu