BültenlerDüğün Hazırlıkları

Hayallerinizin Düğünü 360East Moda’da…

Hayallerinizin Düğünü … Anadolu Yakası’nda muhteşem deniz manzarasıyla konuklarını büyüleyen 360East Moda, evlenecek çiftlerin düğünlerini peri masalına dönüştürüyor.

Panoramik İstanbul manzarası ile Kadıköy’ün kalbinde yer alan 360East Moda, sizleri hayallerinizdeki düğünü yaşamaya davet ediyor. Unutulmaz bir düğün için her detayı düşünen 360East Moda; birlikte bir hayata “evet” diyen çiftlerin en yakın şahidi oluyor.

Kadıköy, Haliç ve Boğaz’ın eşsiz manzarası eşliğinde hayatınızın en önemli gününü unutulmaz kılan 360East Moda, dünya yemeklerinden oluşan zengin mutfağı ve içki menüleriyle de ön plana çıkıyor.

360 1
Misafirlerin başını döndürecek en özel geceniz için, süslemeden müziğe, yemekten eğlenceye kadar tüm isteklerinizi profesyonel ekibi ile karşılayan mekan, üzerinizdeki yükü hafifletiyor. 360East Moda, organizasyonun her detayında kendi ekibiyle hizmet verdiği gibi, tercih ettiğiniz organizasyon ve süsleme şirketiyle de işbirliği içinde ilerleyebiliyor. Böylece size sadece düğün koşuşturmasından uzakta, en mutlu gününüzün keyfini çıkartmak kalıyor.

360East Moda, Haydarpaşa’dan Adalara kadar uzanan göz kamaştıran manzarası ile yaz düğünlerine olduğu kadar kış düğünlerine de ev sahipliği yapıyor. Mekan, yazın havuz başı ve yarı kapalı restoranda, kışın ise kapalı mekanda 250 davetlinizi ağırlıyor.

360East Moda, sıcak ortamı ve büyülü manzarası ile sizlere, ailenizin ve dostlarınızın hatıralarında ömür boyu mutlulukla anımsayacağınız hayallerinizin düğünü nü vaad ediyor.

Siz de hayallerinizi süzleyen düğün fikirlerini kafanızda oluşturun, sonrasında sadece gerçekleştirmek kalsın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu