Makaleler

Düğün Paketi Nedir?    

Düğün Paketi Nedir? 2021

Yeni evlenecek çiftlerin, tüm ihtiyaçlarını kolay ve ekonomik yoldan sağlamasının bir yolu bulunuyor. Düğün paketi nedir? Sorusu, hem aynı anda tüm ihtiyaçlara cevap veriyor hem de kimi zaman oldukça ekonomik fırsatlar sunuyor.

Mobilya firmalarının, yeni evlenecek çiftlere sundukları avantajlar arasında yer alan bu paketler sayesinde çiftler, kolaylıkla tüm ihtiyaçlarını tek yerden karşılayabilmektedirler. Ani alınmış evlilik kararlarından sonra, düğün paketi adeta bir kurtarıcı gibi çiftlerin imdadına koşmaktadır.

Temel olarak tüm mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz paketler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, yazımızı okumaya devam etmeniz yeterli olacaktır.Düğün Paketi Fiyatları

İşinizi kolaylaştıracak seçenekleriyle birlikte, düğünlerinizden önce alabileceğiniz paketlerin pek çok farklı fiyatlandırması bulunmaktadır. Düğün paketi fiyatları 10.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar ortalama fiyatlandırmaya sahiplerdir.

Taban fiyat genel olarak 10.000 TL civarıyken, sınır tavan fiyat yoktur. 100.000 TL’ye de ev eşyalarınızı alabilirsiniz.

Peki ya bu paketleri satın alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? ;

 • Oturma odası, salon ve yatak odasının pakete dâhil olduğunu bilmeniz gerekiyor.
 • Mutfak eşyaları düğün paketi içerisinde yer almaz.
 • Beyaz eşyalarınızı ayriyeten başka yerlerden almanız gerekebilir.
 • Alacağınız ürünlerin, evliliğiniz kadar uzun sürmesi için, kaliteden kaçınmamanızı sizlere tavsiye ediyoruz.
 • 4 yıl sonra yeni takımlar almak yerine, 1 kere en kaliteli takımı almanız sizlere tavsiyemizdir. • Düğünler için hazırlanan bu evlilik paketlerinin mobilyaları ve renkleri genelde uyumludur.
 • Fakat sizlerin yine de parça uyumunda, estetiği göz önünde bulundurmanız, sizlerin yararına olacaktır.
 • Ucuza kaçmamanız da bir diğer tavsiyemizdir.
 • Düğün paketi fiyatları 5.000 TL’ye denk gelemez. Günümüz şartlarında 5.000 TL’ye, tamı tamına 3 oda dizmeniz neredeyse imkânsız.
 • Alacağınız malzemelerin uzun soluklu kullanımı için, bütçenizde ekstra bir yer açmanız gerekebilir.

Düğün Paketi 2021

Gireceğimiz yıla uygun mobilyalar almak mı istiyorsunuz? Düğün paketi 2021 yılına yakışır şekilde olsun diyorsanız okumaya devam etmeniz yeterli.

Güncel olarak arzu edilen mobilyalar, genelde el yapımı olanlar. Seri üretim yerine el yapımı ürünleri tercih ederek, mobilya da güncel tasarımların keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca mobilyalarda ahşap ve eski klasik tasarımlar da 2020 yıllarının sonuna doğru trendini yükseltti.

Çeşitli modern ve farklı tasarımlar için, daima araştırma yapmanız gerekmektedir. Bunun nedeni, güzel tasarımların neredeyse anında tükeniyor olmasıdır. Düğün paketi almanın yanı sıra, modern dokunuşları da evinizde görmek isterseniz bu oldukça önemli.Düğün Paketi İçerisinde Neler Var?

Yukarıda sizlere mutfak, salon ve yatak odasını kapsadığını belirtmiştik. Şimdi ise düğün paketi içerisinde neler var? Sorusunu ayrıntılı biçimde sizler için maddeleyerek, hangi eşyaların olduğunu belirtiyoruz.

Ortalama fiyata sahip bir pakette (15.000 TL) neler olduğunu sizlere sıraladık;

 • Yatak Odası Takımı İçeriği:

1 adet dolap, 2 tane komodin ve de 1 adet karyola, yatak odası takımının içerisinde bulunmaktadır.

 • Oturma Odası ve Salon Takımı İçeriği:

1 adet yemek masası, 4 adet sandalye, 2 adet 3’lü koltuk ve de tekli koltuk, oturma odası ve salon takımının içerisinde bulunmaktadır. Bu eşyalar için başlıca popüler olan markalardan Bellona, Kelebek, Vivense ve çok daha fazlasına bakabilirsiniz.

 • Ek olarak konsol ve konsol aynası da genellikle düğün paketi içerisinde yer almaktadır.

Elektrikli ev aletleri için sizin araştırma yapmanız ve ihtiyacınıza uygun olanı almanız gerekecek, çünkü düğün paketi içerisinde genelde bulunmuyor. Ama elektrikli ev aleti satan mağazalarda kendilerine ayrı düğün paketi seçenekleri mevcut olabilir. Ayrıca düğün ve evlilik hazırlıkları için ihtiyaçlarınız var ise, sitemizin üye markaları kısmında ihtiyacınıza özel ürünler için markaları gözden geçirebilirsiniz.

Bu anlattıklarımıza ek olarak sizlere çeşitli markalardan bazı örnekler vermek istiyoruz. Yatak odası ve mutfak hakkında vereceğimiz fikirler hemen aşağıda sizleri bekliyor.Yatak Odası Düğün Paketi Fikirleri

İşbir Yatak

Teknolojinin gelişmesiyle birlik zaman zaman doğal ürünlerden mahrum kalmaya başladığımızı hisseder gibiyiz. Bu birçok alanda olduğu gibi yatak odamızda da geçerli. Bunu önceden fark eden İşbir Yatak ise, vücudun doğal olarak desteklenmesine ve uyku kalitesinin arttırılmasına yönelik olarak, doğal parçaları daha fazla kullanmaya başladı. Pamuk, yün, bambu ve kaz tüyü gibi doğal malzemelerden üretilen ürünlerin, yastık ve yorgan gibi malzemelerde yapılan doğru tercihlerle birleştiği zaman, gece terlemelerin önüne geçerek uyku konforunu artırıyor. Bu sayede daha dinç sabahlar ve sağlıklı bir vücut sizlerin oluyor. Ayrıca yapay maddelere karşı alerjisi olanlar için de harika birer ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlattıklarımız ve çok daha fazla faydası olan ürünler için İşbir Yatak mağazalarına bakabilirsiniz.

düğün paketi işbir yatakValeron

Kışın gelmesiyle birlikte mevsimsel olan değişiklik evlere de yansıyor. Siyahın asaletini biraz daha fazla hissetmek isteyenler için Valeron tam da isteneni veriyor. Zarif görüntüsünün yanında şık duruşu, lüksü sevenler için adeta biçilmiş bir kaftan. Siyahın tek başına vereceği yoğunluğu ise üzerindeki çiçek desenleri seyreltiyor ve tam kıvamına getiriyor. Düğün paketi içerisinde yer almamış olsa bile, saten kumaşı ve kaliteli dokuyu evinde hissetmek ve yaşamak isteyenler, Valeron mağazalarını ziyaret ederek Lillis Nevresim Takımı sahibi olabilirler.

düğün paketi valeron

Mutfak İçin Düğün Paketi Fikirleri

Bodrum Mutfak Mobilya

Herkesin mutfağının kendine göre olmasının sebebi, her kişinin kullanım alışkanlıklarının ve ihtiyacının birbirinden farklı olmasıdır. Kimisine kocaman mutfaklar yetmezken kimisine ufak mutfaklar fazla bile gelebilir. Tam da bu noktada belli bir düğün paketi içine sıkıştırılmamış, her zaman fiyat ve performans odaklı ürünler üreten, aynı zamanda mobilyaya duygu katan Bodrum Mutfak Mobilya karşımıza çıkıyor.Mira mutfak, dar alanlardaki akılcı ve pratik çözümleri ile kullanıcılarına yerden ve kalabalıktan tasarruf ettiriyor. Tezgâh altı şaraplık, işlevselliği ile öne çıkan evye, ada mutfak priz sistemleri ve çok daha fazlası, mutfakta geçirilen vakti zevk alınan bir aktiviteye dönüştürüyor. Ayrıca Verde mutfak ise oldukça fazla çekmecesi ile dikkat çekiyor. Depolama alanı konusunda daha fazla yere sahip olmak isteyenlerin ve aynı zamanda klasik ve modern çizgilerin bir araya geldiği bir mutfağı kullanıcılarına sunuyor. Dediğimiz gibi özellikle bir düğün paketi kalıbı içerisine konulmamış olan bu mutfaklar, isteğe göre değişen parçalardan satın alınabiliyor.

düğün paketi bodrum mutfak mira mutfak

düğün paketi bodrum mutfak verde mutfak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu