Makaleler

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlenmeye karar verdiğiniz kişiye, nasıl evlilik teklifi edeceğinizi ve de evlilik teklifi ederken ne söyleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Evlilik teklifi sözleri metnimizin tamamını okuyarak, birbirinden güzel fikirler edinebilirsiniz.

Evlilik iki kişinin, tek kişi gibi düşünme ve yaşama becerisi kazandığı zorlu bir süreçtir. Bu zorlu sürece girmeye karar verdikten sonra, hayatınızın en mutlu anlarını yaşayacağınız kişiye, güzel bir evlilik teklifi yapmanız gerekmektedir.

Evlilik teklifini genel olarak erkekler yapsa bile, günümüzde evlilik teklifi eden kadınların sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Evlilik teklifi sözleri her cinsiyet için ihtiyaç duyulan ve de bulurken zorlanılan sözlerdir.

Yalnızca benim ile evlenir misin? Sorusu tek başına yeterli bir soru değildir. Bu soruya gelmeden önce, güzel bir serenat yapılarak, karşıda ki kişinin doğru karar verdiğine onu ikna etmelisiniz.En Güzel Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik teklifi ederken, sizlere vereceğimiz tavsiyeler sayesinde sakin kalabileceksiniz. Sakin kalmanın yanı sıra, en güzel evlilik teklifi sözleri sayesinde sizler de, evlenmek istediğiniz kişiyi romantik olarak etkileyebileceksiniz.

Sizler için hazırladığımız, evlilik teklif ederken söyleyebileceğiniz güzel sözler;

 • Her uyandığım günün sabahında, yanımda duran güzel gözlerinin manzarasında kaybolmak istiyorum. Bana bu şerefi lütfeder misin? Gibi hem özgün bir soru hem de özgün bir cümle ile evlilik teklifinizi edebilirsiniz.
 • Hayat filmimin başrolüne konuk oyuncu arıyorum. Benim ile film bitene kadar bir ömür geçirmek ister misin? Evlilik teklifi sözleri söylenirken, söyleyen kişi etkileyici ve sakin olmalıdır. Yazıları pratik yaparak, teklif edeceğiniz güne hazırlanmanız sizlerin yararına olacaktır.
 • Aynı evde, iki farklı ömrü, tek bir ömür olarak, beraber yaşlanmak ister misin?
 • Ömrünün geri kalanı için ekstra bir planın yoksa benim ile evlenir misin? Mizah anlayışı yüksek çiftler için, ortamın gerginliğini alacak, eğlenceli bir evlilik teklifi. • Düğün fotoğrafçılarına yeni iş çıkartmak ister misin?
 • Bir ömür benim gibi birine katlanabilir misin?
 • Nikâh memurunun bize soru sormasını, ardında da bizim evet diye bağırmamızı ister misin?
 • Soy ismim sana çok yakışıyor. Bunu resmileştirmeye ne dersin?

En güzel evlilik teklifi sözleri arasından bir tanesini seçerek, güzel bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Tabi karşınızda bulunan sevgilinizin de en az sizler kadar heyecanlı olacağını unutmayın. Zaten sizleri seviyorsa, bu sözleri tamamlamanızı beklemeden bile evet diyebilir. Heyecan durumu ve adrenalin yüksek olacağı için, sakarlık yapabilme ihtimalinizi göz önünde bulundurarak, çevrede zarar verebilecek materyallerin bulunmadığına emin olun.

Romantik Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik teklifi ederken, baştan aşağıya romantizm dolu olan çiftleri de unutmadık. Romantik evlilik teklifi sözleri;

 • Gözümü her sabah açtığımda, kalbimin çarpma hızının artmasını, heyecan ve mutluluk hormonum arşa çıkmasını, benim ile evlenmeni istiyorum. Benimle evlenir misin?
 • Birlikte yaşamaktan bahsetmiyorum, birlikte yaşlanmak istersen, lütfen benim ile evlen.
 • Gecenin karanlığını da, sabahın aydınlığını da güzel gözlerinden seyretmek istiyorum. Bir ömür manzaram olmak ister misin?Sevgilinizi etkileyebileceğiniz romantik sözleri de sizlere verdiğimize göre, artık bir eksiğiniz kalmadı. Evlilik teklifi sözleri olarak sizlere verdiklerimiz arasından bir tanesini seçin, cesaretinizi toplayın ve de teklifi edin. Ardından bir yuva kurmak da gerekeceğinden düğün hazırlıkları ihtiyaç listesi, düğün paketi nedir ve düğün ve evlilik hazırlıkları listesi makalelerimize de bakmanız faydalı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu