EDİTÖRÜNÜZDENMakaleler

Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları İçin Öneriler

evinizi bahara, yaza hazırlayın

Bu yazımızda evinizde yaz mevsimi hazırlıkları için yapmanız gereken bazı önerilerde bulunacağız. Baharın gelmesi, havaların ısınması ile beraber içsel hayatımızdaki coşkunun yaşam alanlarımıza da yansımasını isteriz. Birkaç ufak dokunuşla evinizi bahara, yaza hazırlayın ve içinizi ısıtacak bir dekorasyon ortaya çıkarın.

Genel eşya ve mobilyaları değiştirmeden ufak birkaç değişiklik ve ekleme ile salonunuzu, mutfağınızı, yatak odanızı, holünüzü hatta balkonunuzu yaza hazırlayabilirsiniz. Eşyalarınızın ve mobilyalarınız ile uyumlu ufak deklarasyon parçalarını evinize yerleştirerek yeni ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evinize baharın ve yazın enerjisini taşıyabilirsiniz. Ağaçların yeşerdiği, çiçeklerin açtığı, her yerin çiçek kokusunun sardığı bahar ayının o pozitif enerjisini evinize taşımak sandığınız kadar zor değildir. Bahar ve yaz aylarının o rengarenk görüntüsünü birkaç dokunuş yaparak yaşam alanınıza taşımanız mümkündür.

Salonunuzu Bahara, Yaza Hazırlamanın İp Uçları


Salonunuzu bahara, yaza hazırlayın. Bunun en iyi yolu duvar renginizi değiştirmek olacaktır. Kasvetli ve soğuk bir renge sahip olan duvarlarınızı baharın o iç açıcı renklerinden biri ile boyayabilir veya harika dokulara, renklere ve desenlere sahip olan duvar kağıtları ile evinize, salonunuza renk katabilirsiniz.

Son dönemde sıklıkla tercih edilen üç boyutlu duvar kağıtlarını kullanarak seçtiğiniz bir duvarı çiçek bahçesine dönüştürebilirsiniz. Duvar kağıdı gibi kapsamlı bir değişime şuan için hazır değil iseniz bunun yerine doğa fotoğraflarının yer aldığı bir çerçeve veya tablo da kullanabilirsiniz.

Salonunuzda bulunan objeleri, tamamlayıcı unsurları değiştirerek daha renkli ve daha canlı modelde parçalar tercih edebilirsiniz. Kokulu renkli mumlar, gerçek gibi görünen yapay çiçek veya buğdayları tercih edebilirsiniz.

Koltuk veya kanepe üstlerine baharın o güzel renklerini üzerinde barındıran şık bir şal atabilirsiniz. Böylelikle odanıza yeni bir hava ve renk gelecektir. Koltuk veya kanepeleriniz fazla renksiz ve mat ise renkli, çiçek ve desenli birkaç kırlent alarak salonunuza renk katabilirsiniz.

Mutfağınızı Bahara, Yaza Hazırlamanın İp Uçları

Mutfak, hanımların gününün büyük bir çoğunluğunu geçirdiği alandır. Yaşam alanlarının enerjisi insanlar üzerinde oldukça etkilidir. Gününüzün büyük bir çoğunluğunu geçirdiğiniz mutfağınıza ufak tefek dokunuşlar yaparak mutfağınızı bahara, yaza hazırlayın hem de daha iç açıcı bir hale getirin.

Bunun için perdelerinize mutfağınız ile uyumlu fiyonk bağcıklar yapabilir, küçük birkaç rafı duvara monte ederek minik saksılarda satılan canlı çiçekler koyarak mutfağınıza renk katabilirsiniz.

Yatak Odasını Bahara Yaza Hazırlamanın İp Uçları
Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları İçin Öneriler

Yatak Odasını Bahara Yaza Hazırlamanın İp Uçları

Günlük yaşamımızın en az üçte birini geçirdiğimiz yatak odasını doğru şekilde dekore ederek yatak odanızı bahara, yaza hazırlayın hem de daha şık, enerji dolu bir görünüm elde edin. Bunun için baharın renk ve desenlerini barındıran şık ve canlı renklerin barındığı bir yatak örtüsü yatak odanıza renk katacaktır.

Aynı zamanda yatak odanızın bir duvarına küçük bir anı köşesi yaparak düğün davetiyenizi, gelin çiçeğinizin bir tane gülünü, eşiniz ile özel birkaç parça eşyanızı küçük bir rafa koyarak sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda yatak odası perdesine oda ile uyumlu fiyonk bağcıklar takabilirsiniz.

Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları İçin Öneriler 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

Ev dekorasyonu yapacaklara bir haberimiz var…

Tepe Home, ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti veriyor…

Tepe Home, müşterilerine özel ve ücretsiz olarak sunduğu mimari danışmanlıkla, hizmet seviyesini bir üst boyuta taşıyor. Tepe Home mimarları, Tepe Home’a özel geliştirilen Rapid Render programını kullanarak müşterilerin evlerini onlarla beraber dekore ederken kafalarındaki sorulara da net cevaplar verebiliyor.

Evlerini yeni dekore edenlerin aklına en çok takılan ‘Acaba bu mobilyalar evimde nasıl durur? Evime sığar mı? Renk uyumu nasıl olur?’ gibi endişelere son vermek için yola çıkan Tepe Home, Rapid Render programını kullanarak bütün soru işaretlerini gidermeyi amaçlıyor.

Ev dekorasyonu

Satın almadan ürünlerin hayal ettikleri mekânlarda nasıl duracağını gösteren program, ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti kapsamında müşterilere sunuluyor.

Tepe Home Genel Müdürü Levent Çapan uygulamayı şu sözlerle anlatıyor: “Tepe Home mağazalarında ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti vererek müşterilerimize kendilerini özgür ve mutlu hissedecekleri yaşam alanları oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini referans alıyoruz. Neye ihtiyaçları var tespit edip ona göre hizmet veriyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu uygulamamız müşterilerimizin alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapmalarını sağlıyor. 3 boyutlu taranarak uygulamaya yüklediğimiz ürün gamımızı, Rapid Render programızı kullanarak, istenilen mekana, istenilen renk ve kombinasyonla yerleştirebiliyoruz.”

Size bir de indirim haberimiz var…

Doğtaş’tan tüm ürünlerde %20 indirim kampanyası…

Doğtaş, tam kapanma ve yaklaşan Ramazan Bayramı için uygulamaya aldığı tüm ürünlerde geçerli %20 indirim kampanyasıyla yüzleri güldürüyor.

Doğtaş Kampanya
Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları – Doğtaş Kampanya

Yaşam alanlarında şıklık ve rahatlığın imzası Doğtaş, 29 Nisan Perşembe akşamı itibariyle web sitesinde başlattığı tüm ürünlerde geçerli %20 tam kapanma ve bayram indirimiyle evde olmanın güzelliğini yaşatıyor.

Doğtaş imzalı koltuk takımlarından Tv ünitelerine, yemek odalarından yatak odaları ve aksesuarlara uzanan geniş yelpazedeki tüm ürünlerde geçerli olan %20 indirim, yaşam alanlarında Doğtaş şıklığını yaşamak isteyenleri EvindeGör uygulamasının da aktive olduğu www.dogtas.com adresinde bekliyor. 

İşbir Yatak teslimat sürelerini kısalttı…

Pandemi sürecinde hammadde sıkıntısı sebebiyle mobilya sektörü sıkıntı yaşamakta. Ülkemizde, sünger yatak talebi bu dönemde artış gösterince üretim ve teslimatlarda gecikme yaşanmakta. İşbir yatak bu dönemde ivedi çözümler üreterek yatak teslim süresini 3 ila 15 gün süresine indirdi.

İşbir Yatak Erken Teslimat

Konuyla ilgili açıklama yapan İşbir Yatak Genel Müdürü Ahmet Tokeri, “Türkiye’de hızla büyümekte olan yatak sektöründe yaşanan hammadde sıkıntısı sektörde olumsuz anlamda yansıma buluyor. Sektörün geneline baktığımızda, marka olarak şu an stoklar anlamında oldukça iyi durumdayız. Yaşanan sıkıntıdan etkilenmedik ve bu anlamda tüketicilerimizi yataklarıyla buluşturmak için teslimat sürelerimizi 3 ila 15 gün arasına çektik. Bu anlamda, şu an önceliğimiz yeni evlenecek çiftler. Yaz aylarına girilmesi ile, pandemi sürecine rağmen nikah tarihleri şimdiden alınmaya başlandı. Bu noktada, ev alışverişi yapacak yeni evli çiftlerimiz başta olmak üzere tüm tüketicilerimize yataklarını hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Evlilik Sektörü’nde faaliyet gösteren

KOBİ’lere büyük FIRSAT!

Dijital Medya Kampanyası

Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve son döneme damgasını vuran ‘Masumlar Apartmanı’nın duvarları Filli Boya Kehribar 60 ile renkleniyor!

Filli Boya’dan Momento Silan…

Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları - Filli Boya Kehribar 60
Evinizde Yaz Mevsimi Hazırlıkları – Filli Boya Kehribar 60

Başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve son döneme damgasını vuran ‘Masumlar Apartmanı’nın duvarları Filli Boya Kehribar 60 ile renkleniyor! Filli Boya’nın aktif silikon teknolojisi ile güçlendirilen Momento Silan, ‘tam silinebilir ve yıkanabilir boya’ olma özelliğiyle Masumlar Apartmanı karakterlerinin de favorisi oluyor. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu olmayan Momento Silan, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Momento Serisi, tam silinebilme&yıkanabilme özelliği, üstün dayanımı, geniş renk seçenekleri ve her beğeniye uygun farklı dolu ve parlaklıklarıyla salon, yatak odası, çocuk odası, mutfak banyo, balkon ve antreler gibi evinizdeki tüm mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.  

Momento Serisi’nden aktif silikon teknoljisi ile güçlendirilen ‘Tam Silinebilir’ ve ‘Yıkanabilir’ özelliklere   sahip soft mat® doku ve parlaklık ile Momento Max,  yaşam alanlarına estetik bir görünüm kazandırıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu