Makaleler

Gelin ayakkabılarınız son moda trendy olduğu kadar aynı zamanda rahat olmalı

Gelin ayakkabılarınız son moda…

Düğün gününüz yaklaşırken, o günü mükemmel ve hatırlanabilir kılmak için her şeyi planlıyorsunuz. Düşünülmesi gereken bir ayrıntı da, hayatınızın en önemli gününde damat beyin kolunda konuklarınızın önünde rahat ve güvenilir yürümeniz için ayağınıza uygun bir gelin ayakkabısı seçmenizdir.

Giyeceğiniz düğün ayakkabısını seçerken göz önünde bulundurmanız gerekenler aşağıdadır.
Ayakkabıları satın alırken, gelinliğinizin kumaşı, dantel ya da boncuklu olup olmadığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ayakkabı gelinliğinizin tamamlayıcısı olmalıdır. En uygun gelin ayakkabılarını seçerken, aynı zamanda temayı, düğününüzün mevsimini ve en önemlisi sizin kişiliğinizi de göz önünde bulundurmalısınız.Düğün ayakkabılarınız, ayağınıza iyi bir şekilde uymalı. Bir bahçede ya da sahilde, ince topuklu sandaletler ya da yüksek topuklu ipek ayakkabı giymeniz uygun olmaz. Gelinliğiniz ile mükemmel bir şekilde uyup uymadığı fark etmez,  çünkü ıslak çimen ya da zeminde lekelenebilir.

Bu tarz konuları planlarken, son moda olduğu kadar rahat da olmalı. Belki bu tarz bir mekan için deri ve kalın topuklu bir gelin ayakkabısı denemelisiniz. Ancak eğer mevsim çok sıcaksa bu tarz bir ayakkabı da giymeniz mümkün olmayabilir. Yaz sezonunda, yüksek topuklar olduğu kadar platform topuklu ayakkabılar da gelinliğinize yakışacaktır.

Şu anda bir çok markada, moda ve rahat gelin ayakkabıları bulmak mümkün.
Rahat bir çift gelin ayakkabısı seçmeniz durumunda düğün gününüzde kendinizi daha emin ve mükemmel hissedeceksiniz

Gelin ayakkabılarınız son moda…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu