Makaleler

Tek taş fiyatları

Tek taş fiyatları … Eski bir söz der ki “ bir kızın en yakın arkadaşı pırlantalarıdır”. Ve hiç şüphesiz bu çok doğru bir laftır. Bu söz genç bir kızın sonsuzluk vaat eden ışıltılı kıymetli bir taş aldığında kalbinin nasıl mutlulukla titrediğini ifade eder.

Pek çok yıl, ayaklarını yerden kesecek beyaz atlı prensini bekledikten sonra bu beklenti o özel teklifle son bulur: “Benimle evlenir misin?” Eğer erkeğinizin kalbindeki o özel kadın sizseniz “Evet” cevabını vermek için bir an bile düşünmezsiniz. Ve çok geçmeden şahitlerin huzurunda “kabul ediyorum”  diyerek  eşinize olan bağlılık ve adanmışlık duygularınızı mühürleyeceksiniz.
Fakat!
Erkeklerin bakış açısına göre, kadına mutlaka en iyi tek taş yüzük alınmalıdır. Piyasada pek çok farklı çeşit pırlanta yüzük olmasına rağmen illa ki tek taş almak isterler. Tek taş bir yüzük eşine daha iyi bir hayat sağlayacağı, her zaman elinden gelenin en iyisini yapacağı konusunda bir güvencedir ona göre. Böylece diğer erkekler yerine ona evet demesinin doğru karar olduğunu kanıtlamış olur.
Bütçesine uygun mükemmel tek taş yüzüğü bulmak erkeğin üstesinden gelmesi gereken bir mücadeledir. Parmak ölçüsünü öğrendikten sonar sıra pırlantanın kesimine karar vermeye gelir. En iyi kombinasyon pırlantayı çevreleyen platindir. Eğer platin istemiyorsanız beyaz altın mükemmel bir seçenek olacaktır.
Tek taş yüzük fiyatları 500.00 dolar’dan başlar ve sonsuza kadar gider. Bazen pırlantanın karatı ve çerçevesinin yapılmış olduğu maden sebebiyle tek taş bir yüzüğün fiyatı 3,500.00 doları bulabilir. Ayrıca aldığınız mücevher markasına göre de fiyat değişir.
Bütçeniz sınırlysa ama yüzünde kocaman bir gülümseme görmek istiyorsanız çerçeve olarak 10 ayar beyaz altın sade kare kesim bir pırlanta yüzük size 550.00 dolara mâl olacaktır. Eğer harcayacak bol paranız varsa platin çerçeveli prenses kesim bir pırlanta tek taş yüzüğün fiyatı 3,500.00 dolar tutacaktır.
Evlenme teklif etmenin en iyi yolu tek taş bir yüzükle teklif etmektir. Sonunda durulup hayatınızın geri kalanını beraber geçireceğiniz kişiye yapacağınız bu teklif yaşamınızın en önemli hatırası olacaktır. Bir çift olarak hayatınızın bu yeni bölümüne başlangıcı vurgulamak için tek taş bir yüzük adeta bir alâmeti farika olacaktır.
Tek taş pırlanta yüzüklerin fiyatı gözünüzü korkutabilir ama öyle olmasın. Ama bir erkeğin aşkını ispatlamak için yapacaklarını hiç kimse yargılayamaz. Eşinizin ömür boyu parmağında taşıyacağı bir yüzük için tüm finansal kaynaklarınızı harcamaktan çekinmeyin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu