Makaleler

Düğün Saç Modelleri | Uzun Kısa Dalgalı Kıvırcık Saç Modelleri

Kadınların düğün konusunda en çok takıldığı ve en dikkat ettiği konulardan bir tanesi de saç modelidir. Uzun saç modeli, kısa saç modeli ve düğün saç modelleri hakkında detaylı bilgi vermek için sizlere bu yazıyı hazırladık.

Saç tiplerine göre uygulanacak modeller değişiklik göstermektedir. Bunun temel sebebi düz veya kıvırcık saçlar için en uygun modellerin birbirlerinden farklı olmasıdır. Sizlere ve saç tipinize en çok uyum sağlayacak modeli bulmak adına, metnimiz sizlere ipucu verebilir.

Düğün saç modelleri arasında, kolay uygulanabilir stiller olsa bile, oldukça zor ve maharet gerektiren modeller de bulunmaktadır.

Düğün İçin Düz Saç Modelleri

Düz saçlara uygulayabileceğiniz çok fazla model bulunsa bile biz sizler adına, en güzel olan modelleri seçmeye çalıştık. Kılçık örgü modelleri, sıradanlıktan sizleri kurtaracaktır. Kılçık örgü modellerinde saçlar yarıdan toparlanır ve toplanan kısımdan diğer bölümlere doğru saça hareket katılır.

Düğün saç modelleri düz saçlar için atkuyruğu modeli de tercih edilebilir. Atkuyruğu modelinde saçlar sıkıca toplanır ve dümdüz biçimde aşağıya doğru sarkıtılır. Yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaracak şık bir model de atkuyruğu modelidir.

Kimileri atkuyruğu modelini dümdüz tercih etmek yerine, dağınık biçimde tercih etmekte ve kendilerini daha iyi hissetmektedirler. Oldukça nizami duran saçlar istemiyorsanız, daha dağınık duracak bu modeli tercih edebilirsiniz.

Evlilik Sektörü’nde faaliyet gösteren

KOBİ’lere büyük FIRSAT!

Dijital Medya Kampanyası

Düğün İçin Topuz Saç Modelleri

Kendi başınıza güzel bir topuz yapabilir veya profesyonel olan kuaförlerinizden yardım isteyebilirsiniz. Düğün saç modelleri topuz modeli arasından tercih edebilecekleriniz;

  • Sarmal topuz modeli ile saçlarınız herkesin dikkatini çekebilir. Sarmal topuz modelini tercih etmek için, kuaförünüzden yardım almanızı tavsiye ederiz.
  • Hareketli ve düz bir topuz istiyorsanız, topuzunuzun alt kısmından biraz saç taşırarak, istediğiniz türden bir saç modeli elde edebilirsiniz.
  • Dağınık topuz ise son yılların vazgeçilmez topuz modelleri arasına girmeyi başarmıştır. Topunuza şık ve asi bir dağınıklık katmak da sizlerin tercih edebileceği modeller arasında.
  • Örgü biçimde yapılmış topuzlar ve yüzünüzün iki yanından sarkan bir tutam düz saç ile karakteristik bir model deneyebilirsiniz.
  • Düz biçimde taranan topuzlar da düğünlerde kullanılmaktadır.

Düğün İçin Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saçlarınız için hazırladığımız modeller sayesinde, sizler de düğünlerde oldukça güzel ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Düğün saç modelleri dalgalı saçlar;

  • Dalgalı atkuyruğu modeli için yapmanız gereken, üst kısmı düz olan saçlarınızın toparlandığı kısımdan itibaren dalgalı kalmasıdır.
  • Yarım toparlanmış dalgalı saçların da bohem tarzı, hemen herkesin dikkatini çekecektir.
  • Dalgalı fön çektirmek için de kuaförlerinizden yardım isteyebilirsiniz.
Düğün Saç Modelleri | Uzun Kısa Dalgalı Kıvırcık Saç Modelleri 1

Evlilik Sektöründe Yer Alan Firmalar

Sitemize ÜYE OLUN…

Gelin ve Damat Adaylarına kolayca ulaşın…

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtın….

Düğün ve Evlilik Hazırlıkları sitemize

HEMEN ÜYE OLUN!

Düğün Saç Modelleri ile Güzel Kombinler Yapın

Saç modelinize en uygun olacak kombini seçmek, oldukça önemli bir konudur. Düğün saç modelleri arasından tercih ettiğiniz modeller ile uyumlu olabileceğini düşündüklerinizin listesini yapmalısınız. Ardından tercih etmek istediğiniz kıyafet ve elbiseleri sırayla deneyerek, saç modeli ile en uyumlu olanını bulabilirsiniz.

Seçim yaptığınız kıyafetle saç modeliniz ve giyiniş tarzınız arasında zıtlık oluşturmanız da mümkün. Veya tam tersi harika uyumun şıklığına inananlardansanız, harika bir uyumu da yakalayabileceğinizi düşünüyoruz.

Ayrıca bir düğün arefesindeyseniz ve saç modellerine şimdiden bakıyorsanız, düğün şarkıları listesi ve düğün hazırlıkları ihtiyaç listesi yazılarımız da sizlere faydalı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu