Makaleler

Evlilik Yıl Dönümü Hediye Fikirleri

Evliliklerimiz süresince, evliliğimizi sembolize eden yıl dönümlerinde, eşlerimize özel hediyeler alarak onları mutlu etmek isteriz. Evlilik yıl dönümü hediye fikirleri konusunda verilebilecek birkaç tavsiye sayesinde, sizler de eşinizi mutlu edebileceksiniz.

Hediye fikirlerine geçmeden önce, her zaman en iyi fikirlerin kalpten gelenler olduğunu hatırlatmakta yarar var. Belki de bu metin sayesinde, kalbinizden gelen sesi dinleme fırsatı yakalayacaksınız. Eşlerinize hediye alırken, tercih etmemeniz gereken ürünlerin başında mutfak eşyaları geliyor. Bu tavsiyemiz genellikle erkek kullanıcılara yönelik olup, kadın okuyucularımız için ise gömlek veya t-shirt gibi kolay seçeneklere kaçmaktan çekinmelerini tavsiye ediyoruz.

Evlilik yıl dönümü hediye fikirleri arasında en dikkat çekici ürünler, kişiye özel olarak düşünülmüş ve tasarlattırılmış ürünlerdir.Kişiye Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediye Fikirleri

Hediye alacağınız eşinize birlikteliğinizi ve mutlu anlarınızı hatırlatan hediyeler alabilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarım yaptırabileceğiniz evlilik yıl dönümü hediye fikirleri;

  • En güzel portrenizden, çok güzel bir saat baskısı yapabilirsiniz.
  • Tasarımsal olarak fotoğraflarınızın ve güzel anlarınızın içerisinde yer aldığı güzel bir kolaj çalışması da yapılabilecek hediyeler arasından bir diğeridir.
  • Sevdiğinizin en sevdiğiniz yanlarını, kendinize özel tasarım ile bir deftere dönüştürebilir ve de ona hiç unutamayacağı bir yıl dönümü hediyesi verebilirsiniz.
  • Eşinize fotoğraf baskılı yastık, fotoğraf baskılı zippo ve benzeri ürünlerde alabilirsiniz.
  • Eşinize alabileceğiniz bir diğer hediye ise, onun daima yanında taşıyabileceği ve de ona daima sizleri hatırlatacak güzel bir hediye olabilir.  • Evlilik yıl dönümü hediye fikirleri arasında eskimeyen isimli kolyeler de yer almaktadır.
  • Kalp şeklinde ki kutu içerisine, isterseniz çikolata, isterseniz fotoğraflarınız, isterseniz not, isterseniz de bunların hepsini aynı anda koyarak sevdiğinize hediye edebilirsiniz.
  • Çift gözlüğü almak, bir diğer yıl dönümü hediyesi olabilir. Çift olarak uyumlu duracağını düşündüğünüz kıyafetleri alarak onları da giyebilirsiniz. Fakat kıyafet alırken sıradanın dışarısına çıkmanız, sizler adına yararlı olacaktır.
  • Harika bir kanvas tablo ile birlikte, duvarınızda tüm ömrünüz boyunca kalacak güzel bir hediye yaptırabilirsiniz.

Yalnızca Erkeklere Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediye Fikirleri

Erkeklerin oldukça basit zevkleri ve istekleri vardır. Futbol erkeklerin oldukça büyük tutkuları arasında yer almaktadır. Erkeklere özel evlilik yıl dönümü hediye fikirleri arasında, eşinizin varsa tuttuğu takımın forması eşinizi oldukça mutlu edebilecek bir hediyedir. Hatta formayı imzalatma şansı bulursanız, hele ki imzalayan oyuncular eşinizin favori oyuncularıysa, eşinize hayatında aldığı en iyi hediyeyi vermiş olursunuz.

Erkeklere özel takım halinde satılan ve içerisinde çakmak, saat, kolye, kemer gibi eşyaları barındıran paketler de aklınızda bulunsun.Yalnızca Kadınlara Özel Evlilik Yıl Dönümü Hediye Fikirleri

Sadece kadınlara alabileceğiniz evlilik yıl dönümüne özel hediye fikirleri için, biraz vakit harcamanız gerekebilir. Aslında bir gül veya sevdikleri bir çiçek ile bile kadınları mutlu etmek mümkündür fakat söz konusu sizlerin evlilik yıldönümünüz olunca konu biraz değişkenlik gösterebilir. Kadınlara özel evlilik yıl dönümü hediye fikirleri arasında pırlanta kolye ve küpeler yer alabilir. Pırlanta için yeterli bütçeniz yoksa altın, altın için yeterli bütçeniz yoksa da gümüş kolye alabilirsiniz. Bu hediyeleri alırken bir alerjisi olmadığını da bilmeniz sağlık açısından faydalı olacaktır.

Henüz evlenmediyseniz veya evinizi baştan aşağı değiştirmek istiyorsanız, evlilik hediyesi yerine, düğün paketini de hediye olarak alabilirsiniz. Farklı hediye fikirleri için sitemizi veya sosyal medya hesaplarımızı (Facebook, Pinterest…) takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu