BültenlerDüğün Hazırlıkları

Yeni Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Seti Seçenekleri

Elektrikli ev aletleri çeyiz seti, yeni evlenen çiftlerin mutlaka sahip olması gereken bir paket. Lakin bu paket eski zamanlarda önceden ufak ufak hazırlanırken şimdileri yeni bir ev düzenine geçmeye karar verildiğinde hazırlanmaya başlanıyor ve alınıyor. Çünkü konu özellikle teknolojik aletler olduğunda değişime ayak uydurmak zor hale geliyor. Önceden aldığınız bir ürün, bir sene sonra daha ucuza ya da belki aynı fiyata daha gelişmiş hali ile alınabiliyor. Biz de sizlere bu dönemin elektrikli ev aletleri çeyiz seti içerisinde olması gereken ve ihtiyaç duyabileceğiniz parçaların haberlerinden kesitler sunmaya çalışacağız.Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Seti Parçaları

Arçelik Çeyiz Paketi Imperium Go

Arçelik çeyiz paketi hazırlıkları için en önemli parçalardan bir tanesini devrim niteliğinde sizlere sunuyor. Daha önceden yapılmış olan örnekleri olmasına karşın, 165W emiş gücü performansı, katlanabilir borulu tasarımı ve ergonomisiyle hepsinin önüne geçiyor. Tam şarj ile 45 dakikaya kadar kullanım imkânı sunan bu kablosuz elektrikli süpürge, bu özelliklerine rağmen memnun kalmazsanız size tam tamına 30 gün koşulsuz iade hizmeti sunuyor.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi Arçelik Çeyiz Paketi Imperium Go

Fakir Robot Süpürge

Sıradan süpürgeler ile temizlik yapmak bir eziyet halini aldıysa, Fakir robot süpürge tam size göre! Evin içinde elinizi kıpırdatmadan vereceğiniz komutlar ile ister evin tamamını isterseniz evin sınırladığınız bir bölümünü Robert II RS710’a temizletebilirsiniz. Uzaktan kumandası ile bu tip konutları vermek ve yönlendirmek gerçekten çok kolay.120 dakikaya kadar kesintisiz temizlik deneyimini sizlere sunuyor. Temizlik esnasında ön tarafında bulunan sensörler ile eşyalarınızı tanıyor ve zarar vermiyor. Evlilik hazırlıkları yapan ve yeni evlenen çiftlerin alacağı elektrikli ev aletleri çeyiz seti içerisinde olabilecek bu robot, alınan diğer yeni eşyalara zarar vermemesi ile tercih edilebilecek güzel bir alet. Ayrıca 1,5 cm yüksekliğindeki halı ve eşiklerden kolayca geçebilmesi, alt sensörleri ile merdivenleri keşfedip düşmemesi, 9 cm yüksekliğindeki eşyaların altına girebilmesi, 65 dB’lik düşük ses seviyesi, siz yokken temizleme zamanı özelliğini kullanarak temizlik yapabilmesi ve yaptığı temizliğin normal bir elektrikli süpürgeyi aratmayacak kadar şahane olması elektrikli çeyiz seti eşyaları arasında tercih edilebilecek bir alet olmasını destekleyen en önemli özellikleri arasında yer alıyor.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi Fakir Robot Süpürge

Arzum Blender Set ve Çay Makinesi

Konforu ve kolaylık sağlaması özellikleri ile öne çıkan Arzum blender set ve Arzum çay makinesi, elektrikli mutfak aletleri çeyiz seti ihtiyacınızın bir bölümünü karşılıyor. Arzum Vakumlu Power Blender, sahip olduğu vakum aparatı sayesinde blender içinde yapacağınız sebze ve meyve işlemlerinde, içerisinin hava ile temasını en aza indirerek sebzelerde ve meyvelerdeki vitamini ve besin değerlerini koruyor. Gün boyu tazeliğini koruyan, doğal renkli ve pürüzsüz dokulu, vitamin dolu karışımlarınızı tek bir tuş ile çalıştırılan 8 bıçaklı yapısıyla birlikte sizlere sunuyor.Arzum çay makinesi Arzum Çaycı ile de demlediğiniz çaylar hep taze kalıyor. Hareketli demliği sayesinde çayınız demlendikten sonra demi çaydan ayırarak acılaşmasını ve bayatlamasını engelleyebiliyorsunuz. Ayrıca alt tarafını dilerseniz sadece su ısıtıcı şeklinde de kullanabilirsiniz. Böylelikle çay keyfiniz hiç kesilmeden keyifli bir şekilde devam edecektir. Bu iki ürünü de çeyiz seti hazırlığı yapacaklar için küçük ev aletleri çeyiz seti başlığında toplayabiliriz.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi Arzum Blender Set ve Çay Makinesi

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Seti LG Buzdolabı

Hazır mutfak konusuna değinmişken elektrikli ev aletleri çeyiz seti içerisinde mutlaka olması gereken bir diğer eşya buzdolabı ile devam edelim. LG buzdolapları kullanıcılarına daha hijyenik ve aynı zamanda daha akıllı mutfaklar sunuyor. UVnano özellikli LG InstaView Door-in-Door buzdolabı, içinde bulunan su sebili çıkışlarını kendiliğinden saat başı veya sizin ayarladığınız sıklıkla ultraviyole LED ışık teknolojisi ile dezenfekte ederek virüs ve bakterilerden %99,99 oranına yaklaşan değerlerle arındırıyor.Buz yapıcısı sayesinde Craft Ice buz toplarından üretebiliyor. Bu buzlar ise yavaş erime özelliği sayesinde içeceklerini daha güzel görünmesine ve daha uzun süre soğuk kalmasına imkân tanıyor. Sebzeler için ise tazeliği koruma özelliği barındırıyor. Daha fazla buzdolabı çeşidini ise LG internet sitesinde bulabilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz LG Buzdolabı Paketi

Performans ve Kolaylığın Tanımı LG WashTower

LG’den bahsetmişken bir diğer ürünü ile devam edelim. Elektrikli çeyiz seti içeriğine devam ederken akıllı özelliklerin ve son teknolojinin sezgisel birleşimi LG WashTower karşımıza çıkıyor. TurboWash™ 360° ve Artificial Intelligence Direct Drive™ (AIDD™) sayesinde, içerisine koymuş olduğunuz her çamaşır grubu için olabilecek en iyi programı içindekileri algılayarak seçer ve böylece en hızlı şekilde temiz ve yumuşak giysilere sahip olmanızı sağlıyor.Enerji kullanımını en verimli şekilde yaparken buhar teknolojisi ile bakterileri %99,99’a kadar bakterileri ortadan kaldırıyor. Bu beraber kullanılan teknolojiler üst üste olduğundan dolayı evde yerden kazanma olayına da katkı yapıyor.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi LG WashTower

Arzum Okka Kahve Makinası

Bu kadar temizlik ve hijyenin üzerine bir yorgunluk kahvesi de güzel gider. Bu yorgunluk kahvesini ise elektrikli ev aletleri çeyiz paketi içerisinde olması gerek bir diğer eşya Arzum Kahve Makinesi ve yanında Arzum OKKA Beangourmet Türk Kahvesi Değirmeni ile yapabilirsiniz. Kendi çekirdeğinizi kendiniz çekebilir, öğütülen çekirdekleri ise ağır ateşte ve olması gereken ideal kıvamda keyfinize göre yapabilirsiniz.Kahve çekirdeklerinizi istediğiniz boyutta öğütebilmenin keyfine de varırken, Türk kahvesi severler için ise ince öğütme imkânı sunuyor. Aromasını korunmasını da öğütücü mekanizmasının seramik oluşu ve ısıtmadan öğütmesine borçlu. Kahve makinesi ise ergonomik tasarımı sayesinde fazla yer kaplamaz, sesli ve ışıklı sistemi ile kahveniz hazır olduğunda size bildirir. Arzum OKKA Minio Pro bir kerede 4 fincan kahve yapabilme kapasitesi bulunuyor.

Elektrikli Ev Aletleri Çeyiz Paketi Arzum Okka Kahve Makinası ve Kahve Değirmeni

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu