Düğün HazırlıklarıBültenlerDamat Adayları İçinGelin Adayları İçin

Düğün paketleri konuşulduğunda gelinler ilk sıradadır. Peki ya damatlar?

Düğün Hazırlıkları İçin Gelin ve Damat Adaylarına Son Haberler

İlk haberimiz unutulmaz bir düğün töreni için muhteşem bir düğün mekanı önerisi….

Akdeniz’li yaşam tarzını benimseyen ve yansıtan, Mytha Hotel Anthology’nin yedi olağanüstü otelinden birisi Il Riccio Beach House, Italyan lezzetlerinden oluşan harika menüsü ve göz alıcı atmosferiyle hayallerin ötesinde bir düğün isteyenlerin adresi oluyor.

Bodrum’un büyüleyici koylarından Cennet Koyu’nda bulunan  Il Riccio Beach House, gelin ve damat adaylarını en güzel günlerinde “Evet” demeye bekliyor.

Sanatsal ve dekoratif dokunuşlar, mavi ve beyazın harmonisini yansıtan muhteşem mimarisi, yaşayacakları bu özel günü farklı kılmak isteyen, romantik bir düğün hayal eden çiftlerin sadece düğün törenleri için değil aynı zamanda muhteşem balayı fırsatı sunan  Il Riccio mutlaka gözden geçirilmesi gereken bir alternatif.

Düğün hazırlıkları, düğün paketleri konuşulduğunda genellikle gelinler ilk sıradadır. Peki ya damatlar?

Damatlar Brooks Brothers ürünleri ile şıklıklarına şıklık katıyorlar….

Erkek giyimin önde gelen markası olan Brooks Brothers, klasik ve modern çizgisi ile düğün törenlerinde damatların tercihi olmaya devam ediyor. Gerek hazır giyim, gerekse özel dikim hizmetleriyle damat adaylarının vazgeçilmez yardımcısı olan marka, smokin, gömlek, papyon, kol düğmesi ve ayakkabıya kadar damatların olduğu kadar aynı zamanda davetlilerin de tüm gereksinimlerini karşılamaya hazır.

 

Düğün hazırlıkları için olmazsa olmazlardan biri de tabii ki ” Düğün Pastası” dır.

Lezzetli ve serinletici etkisiyle Golf Rulo Pasta, pistte dans etmekten yorulmuş davetlilerin yorgunluklarını alıp, serinliği ve lezzeti ile her mevsim düğünlerin unutulmazı olmaya aday.

düğün paketleri

Golf Rulo Düğün Pastası, pasta keyfini dondurmayla ikiye katlamak isteyenlere muhteşem lezzetiyle eşlik ediyor.Golf Rulo Pasta, servis kolaylığı ve hijyenik sunumuyla tüm davetlilere düğünün tadını çıkarma fırsatı sunarken, nefis çilekli ve kaymaklı dondurmasının lezzeti ve kalitesiyle düğününüzü taçlandırıyor.

Pasta ve dondurma keyfini bir arada sunarken, 36 hazır dilimli kutularda hazırlanmış olduğundan servis edilmesi, kaldığı takdirde saklanması kolay olduğumdan avantajlıdır.

Bu yazımızı sonlandırmadan evvel son haberimiz de Matmazel Coco’nun yurt dışında aldığı bir ödülle alakalı.

düğün paketleri

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da düzenlenen 9. Saraybosna Gençlik Film Festivali’nde “En İyi Belgesel Film” ödülüne Matmazel Coco’nun oynadığı Türkiye yapımı “Düğün Paketi” (Wedding Package) layık görüldü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu