Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

JATOMI “Gelin Hamamı” ile düğününüze hazırsınız!

Düğün hazırlıkları, koşturmaca, hazırlıklar derken en keyifli gününüze yorgun başlamayın. JATOMI Fitness & Wellness’ın “Gelin Hamamı” paketiyle yorgunluğunuzu üzerinizden atarken; sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmenin keyfine varın.

Jatomi+Bellevue+Wellness2 yeni

Türkiye’nin en hızlı büyüyen fitness şirketi olma unvanına sahip İngiltere kökenli JATOMI Fitness & Wellness, evlilik hazırlığı yapan gelinlere özel nostaljik ve geleneksel bir gelin hamamı keyfi sunuyor. Hayatlarının en önemli gününe hazırlanan gelinler, fiziksel ve zihinsel olarak yenilenirken; sevdikleriyle birlikte günlük hayatın stresinden uzaklaşıyor. Gelin adayı ve misafirleri “Gelin Hamamı” kapsamında hamam, buhar odası, sauna, buz çeşmesi ve dinlenme odasının keyfini çıkarıyor.

Hayalinizdeki düğüne JATOMI’de hazırlanın…

Gelin hamamı paketini tercih eden misafirler; hamam, buhar odası, sauna, buz çeşmesi ve dinlenme odası hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Gelin adayına özel 50 dakikalık yenileyici Carita cilt bakımı, 50 dakikalık İsveç Masajı ve 45 dakikalık Hamam kese & köpük masajı paket içerisinde yer alıyor. Gelinin misafirlerine özel bu anlamlı gün için tüm masaj paketleri yüzde 40 indirimli olarak sunuluyor. Gelin hamamında, eğlenceli müzikler ve lezzetli ikramlar eşliğinde geçireceğiniz mutlu saatlerle hem kendinize hem sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz.

Jatomi++Wellness yeni

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir