Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Yurt Dışı Düğün ve Balayı Seçenekleri… Fas… Yeni Zelanda…

Balayında renk ve hareket arayanlar için Yeni Zelanda

Büyük okyanusun güneyinde, ekvator ile güney kutbu arasında konumlanan ada, yıl boyunca ılıman bir iklime sahip. Başkent Wellington’da hayvanat bahçesi ve Victoria tepesi, Auckland’da Kelly Tarlton sualtı dünyası, dünyanın en büyük mercan resiflerinden oluşan Great Barrier, Mission Bay plajları görülmeye değer doğrusu. Güney adası Kaikura’dan balinaları izleyebileceğiniz turlar düzenleniyor. Naiper, art deco yapıları; Maori kültürünün merkezi sayılan Rotorua ise volkanik oluşumları, sıcak volkanik gölleri ve tüten gayzerleri ile tanıyor. Volkanik kumsallarda yürüyüş, at ile gezi, spa bakımları ve yüzme Yeni Zealanda’da deneyebileceğiniz aktivitelerden sadece bir kaçı.

Büyük okyanusun güneyinde, ekvator ile güney kutbu arasında konumlanan ada, yıl boyunca ılıman bir iklime sahip. Başkent Wellington'da hayvanat bahçesi ve Victoria tepesi, Auckland'da Kelly Tarlton sualtı dünyası, dünyanın en büyük mercan resiflerinden oluşan Great Barrier, Mission Bay playları görülmeye değer doğrusu.

Sakın bir balayı için , doğal kültürü ve tarihi ile etkileyen Fas

Yumuşak tropikal iklimi, ince kumlu plajları ve doğal kültürüyle eşsiz bir balayı beldesi olan Fas, Avrupa’ya en çok yaklaşan, Atlas Okyanusu’na ve Akdeniz’e kıyısı olan tek Afrika ülkesi. En kalabalık kenti Casablanca’dan, Marakeş ve Fez’e tüm insanları çok sıcakkanlı. Orta Atlas dağları ve Berberilere ev sahipliği yapan Sahra Çölü ile sizi bir masal dünyasına davet eden, Fas’tan unutulmaz anılarla ayrılacaksınız. Ispanyol ve Italyan mutfağından izler taşıyan Fas yemekleri ise et ürünleri ağırlıklı ve bol baharatlı.

Yumuşak tropikal iklimi, ince kumlu plajları ve doğal kültürüyle eşsiz bir balayı beldesi olan Fas, Avrupa'ya en çok yaklaşan, Atlas Okyanusu'na ve Akdeniz'e kıyısı olan tek Afrika ülkesi. En kalabalık kenti Casablanca’dan, Marakeş ve Fez'e tüm insanları çok sıcakkanlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir