Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdırmak İçin

Posted in:

Her evin ihtiyacı birbirinden özel yeni yıl hediye seçenekleri!

Yılbaşı hediyesi seçmek için alış veriş merkezleri ...

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala sevdiklerine yeni yıl hediyesi almak isteyenler acele etsinler.

Birbirinden özel yılbaşı hediye kampanyaları ünlü markalar desteğiyle devam etmekte.

Bu bültenimizde size yeni yıl hediye seçenekleri olarak küçük ev eşyaları ve beyaz ev eşyası markalarından haberler hazırladık.

Her evin ihtiyacı birbirinden özel yeni yıl hediye seçenekleri!

Mutfakta geçirilen uzun vakitler Beko küçük ev aletleri ile keyifli hale geliyor.
Beko’nun yılbaşı hediye alternatifleri arasında bulunan BM 6006 I bulaşık makinesi 6 program seçeneğine sahip ve bu özelliğiyle özellikle çalışan kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Özellikleri saymakla bitmiyor, Ekstra Parlaklık Fonksiyonu ve Tepsi Yıkama Fonksiyonu, yarım yük yıkama özelliği, bardak koruma sistemi ve dahası.

Beko Gökkuşağı Serisi
Pembe ve mavi renklerde el blenderi, doğrayıcı ve mikserden oluşan Beko Gökkuşağı Serisi ile mutfaklarınız renklenecek.

Her evin ihtiyacı birbirinden özel yeni yıl hediye seçenekleri!

 

Yılbaşı hediyesi seçiminde zorlananların imdadına Arçelik yetişiyor.
Küçük ev aletleri  arasında Arçelik Telve – K 3300 Kırmızı Telve Türk Kahvesi Makinesi ideal bir yılbaşı hediyesi seçeneği olarak göz alıyor. Tek seferde üç kişiye kadar bol köpüklü gerçek Türk kahvesi lezzeti veren ürün sadece bir dokunuşla kahve hazırlayabiliyor.

Diğer süpürgelere göre %25 daha tasarruflu temizlik imkanı sağlayan
Arçelik Toz Torbalı Elektrikli Süpürge – S 4935 TornadoEco Champ, alerjiye duyarlı sertifikalı özelliğiyle yeni yıl hediyesi seçenekleri arasında öne çıkmakta.

Her evin ihtiyacı birbirinden özel yeni yıl hediye seçenekleri!

 

Yılbaşı hediyesi seçmek için en uygun mekanlardan olan alış veriş merkezleri (AVM) çeşitli kampanyalar düzenleyerek yılbaşı coşkusunu arttırıyorlar.

Bunlardan Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir ilk durağımız.
Palladium Ataşehir’de 31 Ocak 2017’ye kadar yapacağınız 125.-TL ve katları alışverişlerde 1 adet Mercedes – Benz GLA 200, 3 adet iPhone 7 ve 3 adet iPad Pro kazanma imkanınız olabilir. Ataşehir’de yer alan PalladiumAVM’de ünlü markalar, kafe & restoranlar yanı sıra sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarket’in yanında 2.500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek hizmetler bulunmakta.

Her evin ihtiyacı birbirinden özel yeni yıl hediye seçenekleri!

Diğer taraftan yaşama değer katan markaların adresi Enplus Mağazaları, ‘Değerli Günler’ adıyla yılbaşına özel bir kampanya başlattı.
31 Aralık 2016 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında yapılan alışveriş tutarı üzerinden hediyeler kazanmak olası. Her 100 TL’lik alışverişe 30 TL’lik hediye çeki, 100 TL üzerindeki alışverişlerde ise yaptıkları alışveriş tutarının yüzde 30’u kadar hediye çeki kazanma şansı ‘Değerli Günler’ kampanyası ile Enplus Mağazaları’nda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir