Makaleler

Haftanın favorisi ; Mamuş Kuyumculuk Bilezikleri !

Mamuş Kuyumculuk Bilezikleri !

Mamuş Kuyumculuğun çarpıcı Altın Bilezik Koleksiyonu bizim favorimiz. Koleksiyon o kadar geniş ki herkes sevdiği modeli bulabilir.

Altın Bilezikler

Siz de bu harika bileziklere sahip olmak ister misiniz ? Sizin için biraz araştırma yaptık ve Mamuş Bilezik Koleksiyonu‘ndan en yeni modelleri sizin için seçtik. İlk gördüğüm altın bilezik benim favorim oldu.

Fantezi Altın Koleksiyonunda, büyük geniş bir tasarım bilezik ile kendinizi egzotik Kleopatra gibi hissedeceksiniz.
Bu altın bilezikler ile çok çarpıcı olacaksınız. Mamuş Kuyumculuk her zevke ve bütçeye uygun tasarımlar hazırlamış. Zaten bugünlerde düğün mevsimi başladı, kendimiz için olmasa bile, gelin adaylarına hediye edebileceğiniz o kadar farklı tasarımlar hazırlamışlar ki, gerçekten görülmeye değer. Hepsi birbirinden daha trendy.

Bildiğiniz gibi bu yıl altın manşet modası var, işte size en çarpıcı manşetler. İster koleksiyondan kalın veya ince bir model seçin , hepsi ile çok şık bir görünüm kazanacaksınız.

Yok daha klasik bir tarz istiyorum diyorsanız, o zaman size Trabzon işi modelleri tavsiye edebiliriz, bu yaz düğünlerde de hediye olarak da sunabilirsiniz. Her bütçeye göre çeşitleri mevcut. Mamuş Kuyumculuk Bilezikleri !

Minikler için.
Mamuş Kuyumculuk miniklerimizi de unutmamış, onlar içinde altın bilezik koleksiyonu var. Hepsi birbirinden şirin, biri çilekli, diğeri yeşil elmalı, bir başkası kelebekli… Tüm tasarımlar altın… Yeni doğanlar için hediyelik bilezikler ideal.

Mamuş Kuyumculuk hakkında.
Mamus Kuyumculuk 1987 yılında kurulmuş olup, dünyanın bir numaralı bilezik üreticisi durumundadır. 3000’den fazla farklı tasarım ve model ile bilezik koleksiyonu ile Orta Doğu, Almanya, Fransa, İspanya, Amerika ve Rusya ya ihracat yapıyor. Özel bir talep değilse genelde bilezikleri 8, 14 ve 22 ayardan oluşuyor.

Mamuş Kuyumculuk Bilezikleri !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu