Makaleler

Gelinliğiniz için iç çamaşırı nasıl seçilir ?

Gelinliğiniz için iç çamaşırı nasıl seçilir ?

Düğün günü giydiğiniz her şey çok önemli, unutmayın bugün sizin gününüz olacak ! Bu sebeple gelinliğinize özendiğiniz kadar iç çamaşırına özen göstermelisiniz. Her gelinlik tipine göre ayrı iç çamaşırı bulabilirsiniz!

Her gelinlik için kullanılabilecek iç çamaşırı

Gelinliğinizin modeline ve kumaş dokusuna göre iç çamaşırınızı seçmelisiniz, gelinliğin altından görünmemesi gerekir. Biz size gelinlik iç çamaşırı için örnekler listeledik. 

Askısız Gelinlik

Straples bir gelinlik giyecekseniz, sizin ölçülerinizde büstiyer hazırlanacak, bu gerçekten çok büyük bir kolaylık sağlıyor, böylece sizin sütyen giymenize gerek kalmıyor.

Uçuşan Etekler

Eğer diktirdiğiniz gelinliğin etek kısmı ipek, şantuk veya çeşitler halinde tüllerden oluşuyorsa, o zaman mutlaka ince hassas kumaşlarda iz bırakmayan iç çamaşırı tavsiye ediyoruz, diğer giyeceğiniz çamaşır size o gün kötü görüntüler sergiler ve sizi rahatsız eder.

Kolsuz Gelinlik

Bu gelinlik türü nispeten rahattır, genelde yakası V şeklinde olan bu gelinlikler için normal sutyenlerden ziyade büstiyer tarzı iç çamaşırı öneririz, göğüs kısmını daha feminen olarak sergileyip, karın kısmını kapatacak, sizi rahat ettirecektir.

Sırt Dekolteli Gelinlik

Bu gelinlik türü gerçekten çok seksi ve çekicidir, ama en çok bu gelinlik türüne iç çamaşırı bulmakta zorlanıyorlar.. Gelinliğinizin kesimine göre uzun bantlı sütyenler bulabilirsiniz.Fakat burada tavsiyemiz mutlaka iç çamaşırınızı gelinlik provalarınızda da kullanın, gerçekten kalıbının uyduğuna emin olun. Diğer bir seçenek ise, daha seksi olmak adına hiç çamaşır giymemeniz olacak, sadece göğüs kısımlarına 12 saate kadar dayanıklı yapıştırıcı bantlar kullanabilirsiniz.Penti

Alışverişte dikkat etmeniz gerekenler

Alışverişte resim bulundurun

İç çamaşırı ve düğün alışverişine çıkarken mutlaka gelinliğinizin bir fotoğrafını çantanızda bulundurun, çamaşır seçerken size kolaylık olacaktır.

Kalite

İç çamaşırın lastik kısımlarını test edin, kumaş dokusunu hissedin, sizi rahatsız etmesin. Unutmayın gelinlik iç çamaşırınızın kaliteli ve bedeninize uygun olmalı, ancak böyle çekici olabilirsiniz.

Gelinliğiniz için iç çamaşırı…İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu