Makaleler

Sıra Dışı Bir Bekarlığa Veda Partisi

Sıra Dışı Bir Bekarlığa Veda Partisi:

Bekarlığa veda partisi denildiğinde aklınıza ne geliyor? Sıradan bir bekarlığa veda partisi mi yoksa sıra dışı, bolca eğlendiğiniz bir parti mi?

Tabii ki her bekar gibi sizde gönlünüzce doyasıya eğlenmek istersiniz.

Evlendiğinizde sorumluluğunuz iki kat artacağı için bir daha böyle bir fırsatı bulamayabilirsiniz. Bu yüzden fırsat elinizdeyken bekarlığa veda partinizi unutulmaz bir hale getirin.  Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. İşte sizin için hazırladığımız birbirinden değişik bekarlığa veda partisi önerileri…

Erotik İkramlar:

İçeriğimiz bekarlığa veda partisi olunca erotik ikramlarda kaçınılmaz bir hal alıyor. Kız arkadaşlarınızla geçmişe dair fantezilerinizi, erkek arkadaşlarınızı anlatırken sohbetinize uygun bu küçük ikramlıklar neşenize neşe katacak.  Ayrıca erotik ikramlardan kastımız üzerinde iç çamaşırı veya erkek kasları olan küçük kurabiyeler olabilir. Tabi ki kurabiyenin yanında şarap, bira veya alkollü kokteyl ikram etmeyi unutmayın!

bekerlığa veda partisi içecekler

Erkek Dansçılar:

Genel olarak erkekler bekarlığa veda ederken yaparken kadın dansçılar veya dansözler getirerek felekten bir gece çalarlar. Peki, sizin onlardan neyiniz eksik? Bekar olarak geçireceğiniz bu son günde göz banyosu yapmak elbette en doğal hakkınız… Veda partinizi yaptığınız mekana veya evinize erkek dansçıları çağırarak hem kendinizi hem de kız arkadaşlarınızı doyasıya eğlendirebilirsiniz.

Oyun Zamanı:

Gençliğinizde veya çocukluğunuzda saatlerce sıkılmadan oynadığınız o oyunları düşünün. Birbirini tanımayan kişilerin bile çabucak ısınmasını sağlayacak bu oyunları sizde bekarlığa veda partinizde bir kez daha yad edin. Örneğin süslü bir fal kavanozu alıp, veda partinizde bulunan her bir kişinin birer fal çekmesini sağlayın. Birbirinden eğlenceli ve değişik falları yorumlayarak sizde gecenize renk katın.

[g1_quote hide_author_image=”standard” author_description_format=”%link%” source_name=”Fotoğraf Sanatçısı Düğün Fotoğrafçınız” source_url=”https://www.dugunveevlilikhazirliklari.com/fotograf-sanatcisi-dugun-fotografciniz/” align=”center” size=”m” style=”solid” template=”03″]

Düğün gününüz yaklaştı mı?
Bir sürü yapılacak iş arasında en önemli olanı da düğün fotoğrafçınızı belirlemek olacak !

[/g1_quote]

Profesyonel Fotoğraflar:

Bekarlığa veda gecesinin olmazsa olmazlarından birisi de şüphesiz fotoğraflar… Yıllar sonra bile o fotoğraflara baktığınızda aynı heyecanı doyasıya yaşamalısınız. Bu yüzden fotoğraflarınız profesyonel olmalı… Elbette ki aceleyle çekilmiş amatör fotoğraflar ile HD görüntüler elde edemeyeceğiniz gibi aynı zamanda sürekli fotoğraf çektirme derdine düşüp o eğlenceyi yaşamayabilirsiniz. Bu yüzden profesyonel bir fotoğrafçı ile anlaşıp en doğal anlarınızın net bir şekilde çekilmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu