Düğün HazırlıklarıBültenler

“Evlilik Paketi”.. Evlenecek olanlar için düğün hazırlıkları telaşına son veriyoruz….

“Evlilik Paketi”..  Evlenecek olanlar için düğün hazırlıkları telaşına son veriyoruz….

Düğün hazırlıkları, gelin ve damat adayları için kabus olmaktan çıkıyor.  Karaca, hazırladığı “Evlilik Paketi” ile yeni evli çiftlerin sofralarına mutluluk katıyor. Züccaciye, hediyelik eşya ve küçük elektrikli ev aletleri sektörü geçtiğimiz günlerde İstanbul’da 28. Zuchex Fuarı’nda boy gösterdi. İlave diğer haberlerimizle yazımızın ilginizi çekeceğini düşünüyoruz…

Prestijli sofraların vazgeçilmez markası Karaca, “Evlilik Paketi” ile evlilik yolundaki çiftlerin en büyük destekçisi oluyor. En özel anlarınızda, en güzel sofraları en avantajlı fiyata hazırlayacağınız Karaca Evlilik Paketi kampanyası ile Bolera 60 parça yemek takımı, Spring Blossom 32 parça kahvaltı seti, 84 parça çatal, bıçak takımı ve Quartz bio granit 7 parça tencere setini kapsayan Karaca ürünleri; TL. 2.747.- yerine TL. 1.798.-’ye satışa sunuluyor.

Evlilik hazırlığı listesi yapanlar için mükemmel fırsatlar Karaca’da düğün paketi olarak genç çiftlerin beğenisine sunulmuş. “Karaca Evlilik Paketi”nde bulunan ürün seçeneklerinden Liva New Bone 60 parça yemek takımı, Bonny 32 parça kahvaltı seti, Sandıklı Nil 84 parça çatal, kaşık, bıçak ve Quartz bio granit 7 parça tencere seti de TL. 1.798.- fiyatıyla yeni evli çiftleri bekliyor.

“Evlilik Paketi”.. Evlenecek olanlar için düğün hazırlıkları telaşına son veriyoruz....Yalnız züccaciye, hediyelik eşya ve küçük elektrikli ev aletleri sektörü için değil aynı zamanda ev tekstili konusunda da oldukça iddalı markaların yer aldığı Uluslararası Züccaciye, Ev ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif & Hediyelik ve Elektrikli Ev Gereçleri Fuarı Zuchex 2017’de, Karaca 1000 m2’lik alanı ile 7. kez yerini aldı.

Sonbahar/Kış 2018 Ev Tekstili koleksiyonunu fuarda sergileyen firmanın, gelin ve damat adayları için hazırladığı çeyiz setleri düğün hazırlıkları için gerçekten çok yararlıydı. Evlilik listesi yapan yeni evlenecek çiftlere yaşam alanlarını hareketlendirecek aksesuar ürünlerini sergileyen ünlü ev tekstili markası fuar ziyaretçilerinden tam not aldı.

[g1_progress_bar stop=”25″ size=”m” style=”solid” icon_subset=”fontawesome-web-application-icons” icon=”heart” direction=”right” icon_color=”#d378db” text_color=”#000000″ track_color=”#dd0f0f” bar_color=”#1e73be”]

Düğün Hazırlıkları başlasın

[/g1_progress_bar]

Zuchex Fuarının önemli markalarından biri de hiç kuşku yok ki elektrikli ev aletleri sektörünün öncü ve yenilikçi markası Fakir Hausgeräte idi.

Çıkardığı renkli serilerle fark yaratan marka, Violet ve Rouge serilerine iki yeni renk daha ekledi. “Turquoise ve Rose”

Fakir Hausgeräte’nin mutfak grubundaki bu yeni serileri ziyaretçiler tarafından büyük beğeni toplarken, yemek pişirmekten hoşlananlar, yeni yemek pişirme grubu “Gourmet Serisi” nden gözlerini alamadılar.

Elektrikli süpürge kategorisinde “Yüzyılın Markası” ödülüne sahip Fakir Hausgeräte’nin, AirWave teknolojisiyle donattığı süpürgeleri Prestige TS 2400 ve Prestige TS 2000 Zuchex Fuarı’nda yer aldı.

[g1_progress_bar stop=”40″ size=”m” style=”solid” icon_subset=”fontawesome-web-application-icons” icon=”heart” direction=”right” icon_color=”#c73ae0″ text_color=”#000000″ track_color=”#1e73be” bar_color=”#ff2828″]

Düğün Hazırlıkları başlasın

[/g1_progress_bar]

Elektrikli süpürge kategorisinde ülkemizde büyük bir ciro artışı yakalayan Electrolux Türkiye, 2020 hedefini ise bugünkü ciro rakamının iki katı olarak koymuş.

Ev aletleri ve profesyonel ürünler alanında dünyanın önde gelen şirketi Electrolux, Küçük Ev Aletleri ve Ev Konforu Ürünleri kategorisinde dünyadaki lider konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Ayrıca dikey şarjlı süpürgelerin mucidi olarak da ün yapmış markanın geliştirilmiş pil ömrü ve tasarım özelliklerine sahip yeni ürünleri bu hedeflerine ulaşmayı destekleyecek nitelikte. Eylül ayında artık yaşantımızın bir parçası olan enerji etiketi uygulaması ile performans ve sessizlik kriterlerini sahiplenen firma yetkilileri Ar-Ge yatırımlarına hız vereceklerini açıkladılar.

İlk olarak 2004 yılında dikey şarjlı süpürge modeli Ergorapido’yu tüketicilerin beğenisine sunan Electrolux yeni Ergorapido modelleri ile zirveyi zorlayacak.

-sadece bir pedalı aşağıya iterek tüyleri ve iplikleri fırçadan kolayca temizlemeyi sağlayan BrushRollClean™ teknolojisi,

-en karanlık yerlerdeki tozları bile görmeyi sağlayan toz bulucu LED ışıkları,

-zeminin üzerini temizlemeyi kolaylaştıran 2’si 1 arada çıkarılabilir el tipi ünite ve şarj ünitesinin üzerinde değilken bile kendi kendine ayakta durma gibi özelliklere sahip. 45 dakikaya kadar temizleme imkanı sunan Lityum HD TurboPower pil,

-daha iyi depolama ve filtreleme performansı için Siklonik toz ayırma sistemi,

-farklı zemin tiplerinde daha iyi temizleme için 2 hız ayarı ve hem halı hem de sert zeminde kolay ve derin zemin temizlik için süpürge çalıştığında harekete geçen fırça şeklinde dönen başlığı.

Tüm bu özellikleriyle Ergorapido temizlikle ilgili her türlü zorluğa meydan okumaya hazır.

[g1_progress_bar stop=”60″ size=”m” style=”solid” icon_subset=”fontawesome-web-application-icons” icon=”heart” direction=”right” icon_color=”#dd3333″ text_color=”#351b1c” track_color=”#eeee22″ bar_color=”#81d742″]

Düğün Hazırlıkları başlasın

[/g1_progress_bar]

Crate and Barrel ile evde makarna yapmaya ne dersiniz?

Crate and Barrel’ın kullanışlı ve şık tasarıma sahip Atlas 150 Makarna Yapma Aleti, sadece birkaç dakika içinde linguini, spagetti veya lazanya hazırlamayı mümkün kılıyor. Tezgah üzerindeki duruşuyla da göz kamaştıran Atlas 150, çelik çevirme kolu ile sayesinde istenen makarna şeklini kolayca kesiyor ve merdaneleri sayesinde hamuru kolaylıkla açıyor.

Hamurun hazırlanmasını takiben pişirmek için Crate and Barrel, kendine özgü modern çizgilerle tasarlanmış ve makarna haşlamak için düşünülmüş iç hazneye sahip Calphalon Contemporary Yapışmaz Çok Amaçlı Tencere Setini tavsiye ediyor. Süzgeç seçimi için bakır trendini mutfaklarına taşımak isteyenlere Bakır Süzgeci, klasiklerden vazgeçmeyenlere ise çok amaçlı kullanıma sahip 5 Parça Süzgeç Seti alternatifleri bulunmakta.

Makarnanın vazgeçilmezi sos için ise Calphalon Signature Yapışmaz Kapaklı Sos Tenceresi, özenle hazırladığınız el emeği makarnanızın sunumunu taçlandıracak Crate and Barrel’ın Domates Desenli Makarna Servis Tabakları tavsiye edilmekte.

[g1_progress_bar stop=”85″ size=”m” style=”solid” icon_subset=”fontawesome-web-application-icons” icon=”shopping-cart” direction=”right” icon_color=”#dd9933″ text_color=”#dd3333″ track_color=”#81d742″ bar_color=”#1e73be”]

Düğün Hazırlıkları Başlasın

[/g1_progress_bar]

Son haberimiz ise tam yemek sonrasına uygun içerik taşıyor.

İstanbul Coffee Festival’in Ana Sponsoru Paşabahçe, Ürünleriyle Beğeni Topladı

Festival boyunca tüketicilerin kalbinde taht kurmuş favori kahve bardaklarının satışını gerçekleştiren Paşabahçe, standında Denizli Cam Fabrikası’nda el yapımı olarak üretilen 50 cm yüksekliğindeki kahve bardağını da sergiledi. İçecek Uzmanı Oğul Türkkan’ın yönetiminde kahve türlerine göre bardak seçimi yapmanın inceliklerinin anlatıldığı ‘Paşabahçe Bardakları ile Kahve Tadımı’ workshop’una ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

[g1_progress_bar stop=”100″ size=”m” style=”solid” icon_subset=”fontawesome-web-application-icons” icon=”shopping-cart” direction=”right” icon_color=”#dd3333″ text_color=”#eeee22″ track_color=”#000000″ bar_color=”#dd3333″]

Düğün Hazırlıkları Başlasın

[/g1_progress_bar]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu