BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

2016 gelinlik modelleri ….

2016 gelinlik modelleri

Sizin tarzınız hangisi ?

Küçüklüğümüzden beri gelinliğimiz için hayaller kurarız ancak gelişen trendler bizim yeniden düzenlemeler yapmamızı ister.

Moda ne olursa olsun, alımlı ve şık bir gelin olmak için dünya güzeli olmanıza gerek yok. Dikkat etmeniz gereken vücut tipinize uygun olan gelinlik modelini seçmenizdir, neleri gizlemeli, nereye vurgu yapmalı.

Mira Gelinlik sizi bu seçimlerinizde yalnız bırakmadı ve 2016 gelinlik modelleri hakkında samimi tavsiyelerde bulundu.

Son iki yıldır çok trend olan sırt dekolteli gelinlik modelleri romantizmin simgesi oldu.
Mira Gelinlik 2016 gelinlik modelleri

Derin V yakalı saf dantel ile dokunmuş vücudu saran oldukça seksi bir gelinliği giyecek olan gelin adaylarına tek söyleyebileceğimiz mücevherden uzak durmaları, duvak yerine saç aksesuarı oldukça şık ve kibar olacaktır. Kısa boylu ve minyon gelinleri daha uzun gösterecek olan bu tercihlerinde dikkat etmeleri başka bir önemli nokta, vücutlarının kusursuz olmasıdır.

Armut vücut tipindeki gelinlere bir önerimiz, dikkatleri bellerine ve boyunlarına çekecek olan bir modeli tercih etmeleridir. Belki gümüş işlemeli bir kemer çok zarif olacaktır. Bu tarz bir modelde saçlarınızı dağınık toplayıp gelin takısında kolye yerine küpelerden yana kullanmalısınız.

Boğazlı gelinlik modeli kış aylarında düğün yapmayı düşünen gelinler için tasarlanmış. Gerçekten cesaretli olan gelin adaylarına bu modern ve fransız dantelli tasarımları öneriyoruz. Boğazlı modelleri duvak yerine küçük bir saç aksesuarı ile kombinlemenizi tavsiye ederiz.

Kraliyet gelinlerinin en çok tercih ettikleri tasarım truvakar kollu modellerdir, bu model kayık yakayı andırır ve oldukça zariftir. İncecik belinize dikkat çekeceği için sizi daha zayıf gösterecek ve armut tipli gelin adaylarının kalça problemlerini ortadan kaldıracaktır.

Son iki yıldır çok trend olan sırt dekolteli gelinlik modelleri romantizmin simgesi oldu. Sırtınızdaki tüller ve fiyonklar ile tüm vurguyu sırtınıza çekebilir ve romantik olduğu kadar seksi de olabilirsiniz. Fakat bu tasarımda da çok kısa bir duvak veya şık bir saç aksesuarı tavsiye ederiz.

Tüm bu harika modeller için www.miragelinlik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu