BültenlerDüğün Hazırlıkları

Jumbo Yemek Takımları ile Çeyiz Seti Tamamlanıyor !

Jumbo Yemek Takımları ile Çeyiz Seti Tamamlanıyor !

Jumbo ev gereçleri markası çeyiz seti hazırlığı yapan gelin adayları için Moon yemek takımını tasarladı.

Yaz akşamlarında tılsımlı ay ışığında romantik yemeklerinizi beyazın en saf hali olan Moon Yemek Takımı ile bütünleştirebilirsiniz.

Jumbo, yaz sofralarında romantik ve asil şıklık arayanlar için Moon yemek takımını tasarladı.
Jumbo ile Ay Işığında Yemekler…

Mutfak çeyiz setleri arasında görülen yemek takımları her genç kızın çeyizi seti olarak tanımlanır. Çeyiz seti, evlenme arifesindeki bir genç kızın evliliğe olan maddi katkısıdır.

Eskiden çeyiz sandığı daha çok el emeği ile üretilmiş halılar, yastık, yorgan, havlu, örtüler ve dikiş-nakışlar olarak bilinirdi.

Ayın siluetlerinden ilham alarak tasarlanmış Moon yemek takımı; ay aşığının romantizmini, gecenin büyüleyiciliğini bir yemek takımına taşımayı amaçlıyor.
Jumbo Moon yemek takımı, çay ve kahve fincan seti ile birlikte 89 parçadan oluşuyor.

Günümüzde ihtiyaçlarımız değişti ve kızların çeyizlerinde örtü vs. saydıklarımızın dışında, en başta mutfak eşyaları gelir. Çeyiziniz için Jumbo markasının yemek takımlarını inceledik :

Yeni evinizde ağırlayacağınız sevdiklerinize asil şıklığı Moon Yemek Takımı ile sunabilirsiniz. Jumbo Moon Yemek Takımı ayın siluetlerinden esinlenerek tasarlanmış ve ay ışığının gizemi ile gecenin büyüleyici romantizmi yemek takımına işlenmiş.

Moon yemek takımı 89 parça ve bone malzemeden üretilerek, naif, zarif ve zamansız tasarımıyla konuklarınızla paylaşacağınız en güzel anlara eşlik edecek.

Çeyiz listenizin en önemli parçalarından bir başkası da çatal kaşık bıçak setidir.

Jumbo yalın şıklığı sofralarınıza taşımış. Markanın tasarladığı 1001 çatal bıçak kaşık seti çeyiz listenizin baştacı olacak.

Yalın tasarımı ile dikkat çeken Jumbo 1001 çatal kaşık bıçak seti, özellikle sofra sunumlarında yalın çizgileri sevenlere hitap ediyor.
Jumbo 1001 çatak kaşık bıçak seti, sofralarınızın baş tacı olacak.

Minimalist tasarımları seven gelin adaylarının çeyiz setlerinde ilk tercihleri Jumbo’nun 1001 serisi olacak. Özellikle bu takımın sofra sunumlarında yalın çizgileri öne çıkıyor.

Jumbo markasının modern çeyiz listesi alışverişi için tasarladığı 1001 çatal kaşık bıçak seti günlük kullanımda olduğu gibi, özel misafirleriniz için hazırlayacağınız lezzetli davet sofraları için de oldukça uygun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu