BalayıBültenlerDüğün Hazırlıkları

Balayı otelleri içinde dağın eteklerine işlenmiş dantela !

Balayı otelleri içinde dağın eteklerine işlenmiş dantela !

Düğün hazırlıkları sırasında büyük bir koşuşturma yaşandı…Nikah, düğün derken geldi sıra balayına.

 

Kazdağlarına işlenmiş bir dantel gibi İDA COSTA HOTEL tüm balayı süresi tüm isteklerinize cevap verecek.

Assos bölgesinin en romantik oteli olan İda Costa size büyülü bir balayı tatili yaşatacak. Kaz Dağlarının denizle buluştuğu eşsiz bir sahilde sizi bekleyen İda Costa Hoteli balayı tatili ile ilgili tüm ezberlerini bozuyor. Eşinizle birlikte hayatınızın en özel romantik günlerini bu huzurlu eşsiz manzalar karşısında yaşayın !

Modern şehir yaşamının kaçınılmaz ayrıntılarının da tamamını içinde barındıran 20 şık ve çok özel tasarlanmış odasıyla doğa ile iç içe olmanızı sağlayacak yeni adresiniz İda Costa Hotel.

Mavi denizin ormanla iç içe geçtiği ”mucizevi” havası ile İda Costa Hotel’de huzurlu bir balayı keyfinin tadını çıkarabilmeniz için her detay düşünülmüş.

Otelin mimarisi doğal taşlarla Ege tarzında inşa edilmiş, konumu ise, antik çağlarda ismi İda olan Kaz Dağları’nın eteğinde, etrafı yaşlı zeytin ağaçları ile çevrili bir alanda bulunuyor.

Balayında ne yapılır ? Sorusunun yanıtı olarak , balayı çiftlerinin dinlenmeleri ve Gök Kubbe’ın altına SPA deneyimi yaşamaları için İda SPA rahatlatıcı masajlar sunuyor.

Sakin bir ortamda, geleneksel hamam ve sauna terapisi sırasında yorgunluğunuzu atmanız ve Tayland’dan gelen uzman terapistlerin açık havada yaptıkları aromatik masajlar ile bedeninizi olduğu kadar zihninizi de dinlendirebilirsiniz.

Otları ile ünlü Ege ve Akdeniz mutfağından zengin örnekler sunan İda Costa Hotel’le lezzet yolculuğunun ”vazgeçilmezlerinizin” arasına not düşecek ve dostlarınıza siz de balayı otelleri önerisi olarak tavsiye edeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu