Düğün HazırlıklarıBültenler

Sevgililer Günü Hediye Önerileri….

İş hayatının yoğunluğu, bütçe sıkıntısı, kararsız kalmak…..

Yaklaşan sevgililer günü için hediye almakta sıkıntı çekiyorsanız bizi bugünlerde daha sık ziyaret etmenizi öneririz. Yapacağımız yayınlarda mümkün olduğunca Sevgililer Günü Hediye Önerileri vermeye çalışacağız. Biri mutlaka sevgiliniz için olacaktır.

Erkeklerin hediye almada sıkıntı çektikleri gerçeğinden hareket ederek önceliği her zaman olduğu gibi hanımlara verelim…

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Dünyanın en seksi iç çamaşır markası Victoria’s Secret  sevgililer gününe özel bir koku hazırladı.

Armut, Gardenya, Manolya ve Yaseminin birleşimiyle oluşturulan bu kokuya karşı koymak, görmezden gelmek imkansız: Tease.

Baştan çıkarıcı koku, Tease, kadınsı ayrıntılarla süslü dantel ve pembe atomizeri ile şişesiyle de Sevgililer Gününün özel atmosferini yansıtıyor.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Kadınlar için harika bir sevgililer günü hediye önerimiz var. Philips S5420/59 Tıraş Makinesi.

Okula veya işe giderken, bir partiye yetişirken erkeklerin kabusu olan tıraş olmak artık sorun olmaktan çıkıyor. Sevgiliniz tıraş olurken daha az vakit harcayacak, böylece birlikte daha fazla vakit geçirebileceksiniz.

Hanımların aradıkları Sevgililer Günü hediyesi budur.

Sevgiliniz yuvarlak köşeli MultiPrecision Bıçak Sistemi ile hem hızlı tıraş olacak hem de cildi tahriş olmayacak. Kuru veya ıslak tıraş imkanı sunan S5420/59’nın her yöne esneyebilen Flex başlıkları boyun ve çene bölgelerinde pürüzsüz bir tıraş sağlıyor. Sadece beş dakikada şarj edilebilen ve bir saatlik şarj ile 45 dakikadan fazla çalıştırma süresi, pil seviyesi, temizleme, düşük pil, başlık değiştirme ve seyahat kilidi gibi konularda kullanıcıyı bilgilendirmesi gibi özellikleriyle erkekler için Philips S5420/59 harika bir tıraş makinesi.

Philips erkekler için de harika Sevgililer Günü Hediye Önerileri sunmakta. İşte BHS675/00 Saç Düzleştirici.

Saç kırılmalarını %95’e kadar önleyen, kullanım esnasında plaka sıcaklığının düşmesine engel olarak saçların tekrar tekrar sıcaklığa maruz kalmasını önleyen Philips BHS675/00 Saç Düzleştirici kadınlar için sağlıklı ve ışıltılı saçlar sağlıyor. Hızlı ısınma, 11 farklı sıcaklık ayarı, keratin katkılı koruyucu seramik kaplamalar ve otomatik kapanma sistemi makinenin en önemli özellikleri.

2017 Mobilya Trendleri Belirlendi

İmkanı olanlar için aşklarını zirvede yaşama imkanı….

Alkoçlar Uludağ Otel, sevdiğinizle romantik ve farklı bir deneyim vadediyor. Doğal yürüyüş alanları, doğanın dinginliği, ücretsiz kayak dersleri ve sevgilinizle beraber kayak yapabilme imkanı.

Uludağ’ın yerlisi Alkoçlar Uludağ Otel, 2 farklı A La Carte seçeneği ile bu Sevgililer Günü için farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin tercihi olacak!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu