BültenlerDüğün HazırlıklarıGelin Adayları İçin

Yılbaşında Davet Sofraları Çiçek Bahçesine Dönüyor…

Yılbaşında davet sofraları çiçek bahçesine dönüyor…

Jumbo markası yılbaşı gecesi şık sofralara sahip olmak isteyenler için Rose Garden Koleksiyonundan yemek takımı tasarladı.

Yeni yılın rengi kırmızı olmasından ötürü ağırlıklı olarak kırmızı gül desenlerinden Rose Garden, zarif Bone inceliği ile tasarlanmış 60 parçadan, 12 kişilik porselen yemek takım setidir.

Yılların eskitemediği, Jumbo markasının zamansız tasarımları ve sonsuz geniş ürün yelpazesinden faydalanarak, hem Rose Garden Yemek Takımını hemde sevdiklerinize zarif yılbaşı armağanları edinebilirsiniz. Jumbo mağazaları ışıl ışıl kırmızı yılbaşı davet sofraları için sizleri bekliyor.

Jumbo ile Yılbaşı Sofraları Gül Bahçesine Dönüşüyor...
Jumbo Rose Garden Koleksiyonu

Yeni Yıl Heyecanı Karaca Home’da

Karaca Home’un enerjik ve heyecanını evlerimize taşıyoruz ..

Markanın yeni yıl teması ”Kırmızı” bu sebeple yılbaşı tasarımlarından vazgeçilmez renk ‘kırmızı’ olmuş.
Karaca Home evinizin girişinden başlayıp her dokunduğunuz yere yılbaşı konsepti ile yaklaşmış; salondaki çam ağacınızın süsleri, kanepeniz için kırlentler, yatak odanız için kırmızı nevresim teninizi şımartıyor ve harika örgü desenli battaniyeler içimizi ısıtıyor.

Açıkçası kendinize hediye almanın dışında, sevdiklerinize de bol bol eğlenceli armağan alternatifler bulabileceğiniz bir konsept yaratmış Karaca Home.

Markanın Yılbaşı Koleksiyonu için uygulayacağını sürpriz ise, 1 Aralık tarihinden sonra her gün bir ürünü indirimle satışa sunuyor, bence bu fırsat kaçmaz 🙂

 

Karaca Home Yılbaşı Koleksiyonu ile yeni yıl heyecanını ve enerjisini evlerinize taşıyor.
Yeni Yıl Heyecanı Karaca Home’da

Anadolu’nun Kültür Mirası ‘Halk Oyunları’ Cama Yansıdı

Paşabahçe markası Anadolu’un miras ve kültürü olan ‘Halk Oyunları’nı cama yansıttı.

Paşabahçe’nın butik koleksiyonlarına yeni bir seri daha tasarlandı.. ”Halk Oyunları” tasarımı Anadolu’nun güçlü ve önemli kültürünün bir parçası, yaşamın enerjisi olan Halay, asaletli duruşu sergileyen Zeybek ve gururlu kadına olan saygıyı yansıtan Kafkas dans figürleri, Paşabahçe serisinde camda hayat buldu.

Yeni ‘Halk Oyunları’ serisinden cam severler için Anadolu’nun renkli kültürümüzden esinlenerek vazolar, kaseler ve şekerliklerden oluşan 10 farklı şık ürün yer almış.

Paşabahçe mağazalarının büyülü bir havası vardır, bir şey almam desende, mutlaka elinde bir paket ile kendini kasada bulursun 🙂 Hayatımızı güzelleştirmeyi kendine ilke edinmiş Paşabahçe markası bize eşsiz alışveriş deneyimleri sunuyor.

 

İhtisaslaşmış mağazacılıktaki özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, butik koleksiyonlarına eklenen yeni serisi “Halk Oyunları”nın satışına başladı.
Paşabahçe Mağazaları’nın Halk Oyunları Serisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu